Technologie » Internet

Ogicom prowadzi firmy do sukcesu

Ogicom prowadzi firmy do sukcesu
Zobacz więcej zdjęć »
Dobry pomysł na biznes to połowa sukcesu. Przyszli i obecni przedsiębiorcy nie powinni zapominać o nieograniczonych możliwościach, jakie daje działalność w Internecie. Czasem jednak bez dobrego zaplecza technicznego, nawet najlepszy interes, może nie wypalić.

W dzisiejszych czasach posiadanie internetowego łącza nie jest już dobrem luksusowym, ale raczej koniecznością wynikającą z daleko idącego postępu technicznego. Dla wielu dostęp do sieci stanowi nie tylko źródło informacji czy niezbędne narzędzie pracy, ale także płaszczyznę rozrywki multimedialnej, miejsce robienia zakupów, spotkań towarzyskich czy zawierania nowych znajomości. Może stać się też źródłem dochodowej inwestycji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dla każdego sukces oznacza coś innego. Bez wątpienia wymaga czasu, pracy oraz wytrwałości w dążeniu do celu. W jego osiągnięciu pomoże poznańska firma Ogicom oferująca gotowe rozwiązania internetowe dla biznesu.

- Misją OGICOM jest wspieranie rozwoju małych i średnich firm, poprzez oferowanie profesjonalnego doradztwa oraz najwyższej jakości rozwiązań internetowych. Chętnie pomagamy firmom rozpoczynającym lub prowadzącym działalność w Internecie. Nasze usługi są idealne dla tych, którzy za priorytet stawiają polepszenie wizerunku, pozyskanie nowych klientów, zwiększenie bezpieczeństwa, usprawnienie komunikacji, a finalnie obniżenie kosztów organizacyjnych i zwiększenie przychodów - mówi Krzysztof Szyszka, Prezes firmy Ogicom.

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie obejmuje szerokie spektrum działań, od rejestracji domen, poprzez serwery, sklepy i strony www oraz ich pozycjonowanie w Google, a także unikatowe na rynku usługi e-faksu i backupu danych on-line. Tym, co poza jakością usług wyróżnia firmę, jest podejście do Klienta: w Ogicom każdy klient ma możliwość bezpłatnych konsultacji z indywidualnym doradcą. Idealnie dopasowana oferta firmy, wspierana autorytetem wyszkolonych doradców, pozwala na realizację założonych celów i zapewnia biznesowi właściwy kierunek rozwoju. Na każdym etapie, od pierwszego kontaktu z firmą, po eksploatację gotowego rozwiązania, klient ma nieustanne wsparcie profesjonalnego opiekuna.

Coraz więcej osób korzysta z możliwości dokonywania zakupów w sieci. W zwiększeniu sprzedaży pomoże profesjonalnie skonstruowany sklep internetowy funkcjonujący na niezawodnych serwerach. Nawet nie prowadząc działalności handlowej - trudno wyobrazić sobie firmę bez swojej strony www. Wysoka pozycja w Google zwróci uwagę klientów, zwiększając statystyki wejść, oglądalność i przyczyni się do pokonania konkurentów, a dobrze zaprezentowana oferta wpłynie na poziom jednorazowego zakupu.

Jedną z ciekawszych propozycji jest w pełni automatyczne rozwiązanie do backupu danych on-line. Bez obaw o utratę komputera czy nośnika pamięci - dostęp do informacji użytkownik uzyskuje w każdym miejscu podłączonym do sieci, przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Niewielkim kosztem miesięcznym klient uzyskuje 100 procentową pewność, że jego dane firmowe, baza kontaktów biznesowych i wszystkie inne ważne informacje, są w pełni zabezpieczone. Jak pokazałaby badania przeprowadzone przez Politechnikę Wrocławską - koszty tak wykonywanych backupów mogą być trzykrotnie niższe niż w wypadku archiwizacji danych na płytach, przy jednoczesnym znacznie wyższym poziomie niezawodności.

Specjalnie na wakacje, firma Ogicom uruchomiła promocję, w której klienci mogą otrzymać nawigacje samochodowe z mapami Polski i Europy. Teraz klient może spokojnie i bezpiecznie udać się na urlop, w czasie gdy eksperci z Ogicom zajmą się realizacją zlecenia. Akcja potrwa do 31 sierpnia 2009 roku.

Więcej szczegółów dostępny jest u doradcy 0801 702 227, doradca@ogicom.pl oraz na stronie internetowej www.ogicom.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »