Dom » Budownictwo

Ogrodzenia Betafence na granicy Chin z Hongkongiem

Ogrodzenia Betafence na granicy Chin z Hongkongiem
Zobacz więcej zdjęć »
Panele ogrodzeniowe Securifor zabezpieczają tereny odpraw celnych na przejściu Shenzhen Huanggang. To newralgiczne miejsce wymaga szczególnej ochrony, dlatego Chińczycy postawili na niezawodność.

Odkąd w 1997 roku Hongkong przestał być brytyjską kolonią i wszedł w skład Chińskiej Republiki Ludowej, granica, która oddzielała go od Chin powinna zostać anulowana. Jednak do dziś jest ona pilnie strzeżona. Hongkong to gospodarcza konkurencja dla komunistycznych Chin. Kilka kilometrów od Hongkongu, dzięki ustanowieniu specjalnej strefy ekonomicznej, niezwykle dynamicznie rozwija się miasto Shenzhen.

Z Hongkongu do Chin i w drugą stronę dostać się można przez 5 różnych przejść (w tym 4 umożliwiające przejazd samochodom). Jednym z nich jest przejście Shenzhen Huanggang, otwarte zarówno dla ruchu kołowego, jak i pieszego.

Już w 2007 roku firma Betafence otaczała tereny odpraw celnych 3- i 4-metrowymi ogrodzeniami o wysokim zabezpieczeniu. Dzięki zdobytym wtedy dobrym referencjom, również rozbudowa i unowocześnienie ogrodzenia zostały powierzone naszej firmie.

Do dodatkowej ochrony zastosowano dwa systemy ogrodzeniowe:

  • panele Securifor na słupach Bekafix Super z podwójnymi ramionami zagiętymi i drutem żyletkowym Concertina,
  • panele Nylofor 3D na słupach Bekafix Super - do ogrodzenia obszarów o mniejszym znaczeniu strategicznym.

Wszystkie produkty zostały wytworzone w fabryce Betafence w Tianjin (Chiny), a nasi specjaliści wspierali wykonawców wiedzą techniczną w czasie montażu. Zastosowane ogrodzenia posiadają powłoki najwyższej jakości (cynkowanie, warstwa podkładowa i powłoka poliestrowa), dzięki czemu przetrwają wiele lat w subtropikalnym agresywnym klimacie. Zobacz również: Betafence grodzi granicę USA z Meksykiem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »