Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ogromne zainteresowanie nową linią P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów

Ogromne zainteresowanie nową linią P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów
Zobacz więcej zdjęć »
Ogromne zainteresowanie nową linią P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów! Już ponad 6000 sprzedanych biletów

PolskiBus.com z przyjemnością informuje, że nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów cieszy się ogromną popularnością wśród naszych pasażerów. W ciągu 8 dni od uruchomienia linii zostało sprzedanych ponad 6000 biletów. Jedocześnie nadal zapraszamy naszych pasażerów do wspierania wspólnej inicjatywy popierającej niedawno uruchomione połączenie podpisując petycję (www.polskibus.com/petition) bowiem Stowarzyszenia Lexmid i BUS zaskarżyły do Samorządowego Kolegium Odwoławczego (SKO) decyzję Marszałka Województwa Mazowieckiego, która umożliwiła nam uruchomienie tego połączenia, zatem wciąż istnieje zagrożenie, że realizacja kursów na linii P7 zostanie przez SKO wstrzymana. Podpisując naszą petycję wyrażacie Państwo także swoje poparcie dla nowych przyszłych połączeń.

„Zainteresowanie nowymi połączeniami, które po długich staraniach otworzyliśmy
16 października przekroczyło nasze oczekiwania. Ilość sprzedanych biletów, w tak krótkim czasie, jest niezbitym dowodem na to, że decyzja o otwarciu linii łączącej stolicę województwa lubelskiego z Warszawą i Rzeszowem była zdecydowanie słuszna. Jednocześnie chciałabym podziękować za wszystkie głosy poparcia, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Ponad 15 000 osób podpisało się pod kampanią wspierającą otwarcie linii Warszawa-Lublin-Rzeszów, codziennie otrzymujemy pozytywne komentarze na naszym profilu na Facebooku oraz dostajemy ogromną liczbę korespondencji mailowej popierającą nasze działania. W tym miejscu pragnę również serdecznie podziękować za głosy otrzymane od środowisk zrzeszających osoby niepełnosprawne. Nadal gorąco zachęcam do dalszego wspierania naszej wspólnej inicjatywy ”
– mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy Polskibus.com

Bilety można rezerwować na stronie www.polskibus.com w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Pasażerowie będą mogli planować podróż wybierając spośród dostępnych połączeń na trasie Warszawa-Lublin-Rzeszów. Pełny rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Każdy pojazd jest wyposażony w uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować bilety oraz aby uzyskać więcej informacji na temat naszej siatki połączeń. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »