Dom » Wnętrza

Okiennice drewniane - nowoczesna osłona okienna

Okiennice drewniane - nowoczesna osłona okienna
Zobacz więcej zdjęć »
Okiennice wewnętrzne shutters to nowoczesne produkty osłonowe, nadające wyjątkową stylistykę wnętrza. Wykonane z czterech najwyższych gatunkowo rodzajów drewna są wytrzymałe, odporne i funkcjonalne.


Shutters charakteryzują się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, doskonale harmonizują się zarówno ze starym, jak i nowym budownictwem. Okiennice drewniane doskonale wpisują się w klimat domowego zacisza, pomieszczeń biurowych czy lokali usługowych - hoteli, restauracji. Montowane są od strony wewnętrznej okna. Nie przypominają one okiennic zewnętrznych, ponieważ przepuszczają światło. Stanowią doskonałą alternatywę dla żaluzji, rolet czy zasłon. Okiennice składają się z paneli zmontowanych z lameli, którymi można obracać, aby otrzymać odpowiednią ilość światła. Szerokość paneli jest różna i można ją łatwo dopasować do wielkości otworu okiennego, drzwi. Montaż możliwy jest również na ścianie. 

Okiennice – kształty, rodzaje drewna i kolory

Okiennice Shutters posiadają różne kształty i mogą być otwierane na trzy sposoby: rozwierane, składane, lub przesuwane. Wykonane są z kilku rodzajów drewna: Cedru Kanadyjskiego, Topoli Kanadyjskiej Modrzewia Japońskiego i Drzewa Lipowego, dzięki czemu są odporne na działanie promieni słonecznych i urazów mechanicznych. Dodatkowo są dostępne w kilkudziesięciu kolorach, możliwe jest stworzenie shuttersów w kolorze wskazanym przez klienta.                                                  
Okiennice wewnętrzne stanowią doskonałą izolację cieplną. Zimą pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, latem schładzają wnętrze. Są klasyczne, eleganckie, chronią intymność i wyciszają. Shuttersy czyli okiennice są łatwe do utrzymania w czystości. Kurz wystarczy wytrzeć za pomocą ściereczki lub zmiotki. Najprostszą metodą jest zamknięcie paneli i wytarcie ich z obu stron. 
 
---------
http://www.shutters.net.pl
ul. Dworcowa 92, 05-070 Sulejówek 
tel. 662 223 332, 500 755 550
fax. (22) 783 39 69 
e-mail: biuro@gpblinds.eu
gpblinds@gpblinds.eu 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ivona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »