Dom » Budownictwo

Okna dla wszystkich

Okna dla wszystkich
Zobacz więcej zdjęć »
Trudno znaleźć okna zarówno pasujące do biura jak i domu. Jednak, okna Drutex właśnie takie są. Pasują i do wysokich wieżowców firmowych, i do małego domku letniskowego. Ta różnorodność sprawia, że zdobywa coraz większe grono fanów.
Nowoczesne systemy aluminiowe, nie zostały wyprodukowane tylko po to, by użyto ich wyłącznie do nowoczesnych stylów architektonicznych. Nadają się one tak samo dobrze do klasycznego stylu, jak i każdego innego.

Szklana przestrzeń

Okna aluminiowe mają to do siebie, że mogą tworzyć całe bloki połączonych ze sobą szklanych płyt, które tworzą jedną wielką szklaną powierzchnię. Można odnieść wrażenie, że przebywa się w szklanej przestrzeni, która nigdy się nie kończy. To rozwiązanie znajduje zastosowanie właśnie w biurowcach, wieżowcach, a także centrach handlowych. Wszędzie wokół funkcjonują przeszklenia, które nierzadko sięgają kilkanaście metrów.

Okna Drutex doświetlają pomieszczenia światłem dziennym, umożliwiają wietrzenie wnętrz, a także pozwalają na ciekawą kreację elewacji. Dodatkowo, okna powinny skutecznie izolować przed temperaturą, innymi warunkami pogodowymi oraz hałasem. Okna Drutex przygotowywane są pod kątem zaspokojenia potrzeb jak najliczniejszej grupy odbiorców. Dzięki temu, wachlarz produktów jest bogaty i pełen kolorów, co ułatwia wybranie odpowiedniego modelu okna.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aluminium najlepsze?

Aluminium jest materiałem bardzo wdzięcznym jeśli chodzi o okna Drutex. Da się z niego wytworzyć trwałe i solidne okno, które posłużyć może kilkanaście lat, jeśli będzie odpowiednio pielęgnowane. Muszą sprostać także wymaganiom inwestorów, architektów, projektantów oraz oczywiście klientów. Aluminiowe okna Drutex idealnie nadają się do nowoczesnych systemów, które potrafią sterować oknem pod nieobecność domowników. Daje to gwarancję bezpieczeństwa, które jest najcenniejsze.

Okna Drutex zamkną się i otworzą wtedy gdy damy na to przyzwolenie, poprzez wybór odpowiedniego programu. Cały proces polega na tym, że okno zamyka się na przykład gdy pada deszcz lub temperatura przekracza pewną ilość stopni. Wszystko zależy od wybranego przez nas programu. Na szczęście, okna Drutex są wytrzymałymi oknami, dzięki czemu w razie niepowodzeń nie trzeba bać się o ich stan techniczny. Dobrym sposobem na uniknięcie jakichkolwiek usterek jest stosowanie się do instrukcji i zaleceń producenta oraz regularna pielęgnacja całego okna, również wewnątrz. W taki sposób, okna Drutex posłużą nam przez długie lata.

----

GRUBEK PPHU Robert Grubek
Okna Warszawa

ul. Dworcowa 92
05-070 Sulejówek

tel. (22) 783 25 32
fax. (22) 783 39 69Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ivona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »