Motoryzacja » Moto Serwis

Oleśniczanie mogą już korzystać z serwisu NordGlass!

5 maja 2014 roku do rozrastającej się stale sieci punktów jednego z europejskich liderów naprawy i wymiany szyb samochodowych - firmy NordGlass – dołączył serwis w Oleśnicy.

Od początku maja 2014 roku mieszkańcy północno-wschodnich okolic Wrocławia mogą już korzystać z usług nowo otwartego serwisu naprawy i wymiany szyb samochodowych największej polskiej sieci serwisów szyb samochodowych w Polsce – firmy NordGlass.

W nowo otwartej filii franczyzowej firmy NordGlass, mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 35 w Oleśnicy, dostępne są takie usługi jak: naprawa szyb czołowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz wymiana szyb w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Wyspecjalizowani pracownicy serwisu NordGlass w Oleśnicy  gotowi są pomóc kierowcom przez 6  dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00 i w sobotę od 7.00 do 15.00. Nowa dolnośląska placówka naprawy i wymiany szyb samochodowych przy ul. Wojska Polskiego 35 w Oleśnicy - jak każda filia NordGlass – udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowo otwarty punkt firmy NordGlass w Oleśnicy oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Najwygodniejszym sposobem na umówienie montażu lub naprawy szyby - w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia - jest kontakt z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zamówienie rozmowy z konsultantem za pośrednictwem strony www.nordglass.pl.Z usług  największej, a zarazem jedynej ogólnopolskiej sieci serwisowej wymiany i naprawy szyb samochodowych korzysta rocznie ponad 100 000 klientów. W odpowiedzi na liczne zapytania kierowców z rejonu Oleśnicy, od początku maja mieszkańcy tego miasta również zyskają możliwość skorzystania z usług naprawy i wymiany uszkodzonej szyby, hydrofobizacji, a także wymiany wycieraczek w nowym serwisie NordGlass w Oleśnicy. Dzięki temu, że sieć serwisów szyb samochodowych pokrywa cały kraj, dzięki czemu każdy kierowca może wybrać dogodną dla siebie lokalizację i skorzystać z usług profesjonalnego, markowego serwisu  NordGlass.

NordGlass Serwis Szyb Samochodowych – filia Oleśnica
ul. Wojska Polskiego 35
 56-400 Oleśnica
Numer telefonu:
tel. 660 542 573
Infolinia : 801 181 181

Godziny otwarcia:
Pn-Pt  8.00 – 18.00
Sob 7.00-15.00


Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.nordglass.pl
http://www.nordglass.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »