Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Olśniewający uśmiech na zimowe szaleństwa

Pamiętajmy, by na zimowe wyjazdy zabrać ze sobą szczoteczkę Oral-B PC 1000, która pomoże nam zadbać o piękno naszego uśmiechu bez względu na to, gdzie będziemy odpoczywać.

Oral-B PC 1000 wyposażona jest w praktyczne i eleganckie etui podróżne. Dzięki temu bez obaw możemy ją zabrać w każdą, nawet najbardziej ekstremalną podróż. Szczoteczka ma również wymienne końcówki – w ten sposób jedna szczoteczka może służyć całej rodzinie, dzięki czemu  zaoszczędzimy nieco miejsca w bagażu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Innowacyjne funkcjonalności szczoteczki czynią z niej niezawodnego towarzysza codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Wbudowany timer pomaga w przestrzeganiu rekomendowanego przez dentystów, dwuminutowego czasu szczotkowania. Co więcej, następujące co 30 sekund wibracje ułatwiają równomierne rozłożenie czasu szczotkowania na wszystkie części jamy ustnej.  

Wytrzymały akumulator wystarcza nawet na 7 dni pracy[1], a wbudowany wskaźnik pozwala na bieżące monitorowanie stanu naładowania baterii. Dzięki temu unikniemy zaskoczenia spowodowanego rozładowaną szczoteczką. Gdy akumulator wymaga ponownego naładowania, wystarczy na noc włożyć szczoteczkę do ładowarki podłączonej do prądu.

W swojej pracy, Oral-B PC 1000 wykorzystuje technologię 3D, łączącą w sobie ruchy pulsacyjne, rotacyjne i oscylacyjne. Okrągła główka szczoteczki osobno obejmuje każdy ząb, dokładnie usuwając bakterie i czyszcząc go ze wszystkich stron. Efekty szczotkowania utrzymują się przez długi czas a ty przez cały dzień możesz cieszyć się uczuciem profesjonalnie wyczyszczonych zębów i świeżym oddechem. 

Teraz szczoteczka Oral-B PC 1000 dostępna jest w dwóch limitowanych wersjach kolorystycznych: eleackiej czerni i delikatnego różu.

Ciesz się uczuciem profesjonalnie wyczyszczonych zębów każdego dnia zimowego urlopu z   Oral-B Precision Clean 1000.[1] Zakładając dwuminutowe szczotkowanie, dwa razy dziennie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »