Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Operacja plastyczna - sposób na urodę, czy walka z kompleksami?

W dzisiejszych czasach wiele osób przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Nie chodzi tylko o ubiór, preferowany styl bycia czy zachowanie. W dużej mierze fizyczność, w przede wszystkim dążenie do bycia idealnym odgrywa znaczącą rolę.

Media od zawsze narzucały trendy obowiązujące w modzie i wyglądzie. Prezenterki telewizyjne, aktorki, piosenkarki, z nimi zazwyczaj każda młoda kobieta chce się dziś utożsamiać.

W dużej mierze jednak, te gwiazdy swój idealny wygląd zawdzięczają chirurgom plastycznym, a nie tylko dobrym genom czy drogim kosmetykom. Większość osób pracujących w showbiznesie co najmniej raz w życiu poddała się bolesnym zabiegom poprawiającym urodę. W ostatnich czasach są one popularne zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet, a do ich wykonania przyznają się, już bez skrępowania, same gwiazdy.

Różnorodność zabiegów, jakie proponują nam dziś kliniki chirurgii plastycznej, jest ogromna. Z naszym ciałem możemy już zrobić praktycznie wszystko. Zabiegi, takie jak powiększanie piersi, korekta uszu czy nosa nadal znajdują się w czołówce najczęściej wykonywanych operacji. Jednak coraz częściej osoby decydujące się na poprawianie urody wybierają liposukcję brzucha, lifting całej twarzy czy wstawianie implantów w okolicach kości policzkowych. Co ciekawe, na takie zabiegi coraz częściej decydują się też mężczyźni. Hitem ostatnich czasów jest plastyka okolic intymnych. Kobiety namiętnie poddają się rekonstrukcji błony dziewiczej, panowie natomiast zabiegowi powiększania penisa. Trudno uwierzyć, że robią to tylko i wyłącznie z powodów osobistych. Najczęstszym powodem sięgania po tego typu zabiegi jest chęć zadowolenie swojego partnera bądź partnerki.

Operacje plastyczne na stałe zagościły w naszym codziennym życiu. Choć wydają się szokujące, to czasem dają szansę na normalne życie (np. gdy mamy oszpecone ciało w wyniku wypadku). W pogoni za pięknem warto jednak zachować umiar i nie przesadzić, aby nie przypominać bardziej plastikowej lalki niż prawdziwej kobiety. Bo czy nie sztuką jest zestarzeć się z godnością?Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ziajeczka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »