Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

OPTINOVA Grójecka – WIOSENNA PROMOCJA CENOWA!

OPTINOVA Grójecka – WIOSENNA PROMOCJA CENOWA!
Zobacz więcej zdjęć »
Szukasz doskonałej jakości okularów w zaskakującej, przystępnej cenie? Marzysz, by zachwyciło Cię bogactwo wzorów i odcieni opraw? Salon Optyczny Optinova zaprasza do lokalizacji przy Pl. Narutowicza. Grójecka 40a to adres, pod którym czekają Twoje okulary. Czekamy na Ciebie z wiosenną promocją!

Czekamy na Ciebie z wiosenną promocją! Wszystkie oprawy po obniżonych cenach: - 50%, - 30%, -20%!

Lata praktyki zespołu Optinova oraz najnowszej generacji sprzęt okulistyczny to gwarancja jakości, jakiej potrzebujesz. Doskonale dobrane okulary sprawią, że Twój wzrok odzyska świetność. Korekcja wzroku na najwyższym poziomie to pewność wygody, o jakiej marzysz!

 

Jolanta Nowakowska-Dąbrowska, okulistka i właścicielka Salonów Optinova zaprasza do nowo otwartej lokalizacji na specjalistyczne badania wzroku. – Zaufanie pacjentów, ich zadowolenie z perfekcyjnie dobranych i wykonanych okularów stały się dla zespołu Optinova dopingiem do otwarcia drugiego zakładu. Nowa lokalizacja pozwoli nam dotrzeć do pacjentów po lewobrzeżnej stronie Warszawy. Zapraszam zarówno nowych pacjentów, jak również tych, z którymi miałam przyjemność spotkać się, kiedy przez lata pracowałam w licznych warszawskich placówkach, m.in. w Szpitalu Bródnowskim, przychodniach na Radzymińskiej, Śreniawitów, a także w salonach optycznych – mówi Jolanta Nowakowska-Dąbrowska.

 

Optinova proponuje wysokiej jakości szkła korekcyjne z grupy Hoya oraz marek Zeiss, Essilor i innych w przystępnych cenach. Stosowane do wszystkich wykonywanych w Salonach par okularów, są gwarancją doskonałej jakości, potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem producentów oraz zadowoleniem pacjentów z całego świata. Okulary z Salonów Optinova to gwarancja długoletniej trwałości oraz wygody, która odczuwana jest każdego dnia. Postaw na najwyższą, światową jakość korekcji wzroku!


…Zaufany lekarz czeka na Ciebie!• Lekarz okulista na miejscu
• Pomoc w doborze okularów
• Nowoczesny sprzęt okulistyczny
• BEZPŁATNE badanie lekarskie przy zakupie okularów
• Duży wybór zróżnicowanych cenowo opraw oraz soczewek kontaktowych

Zapraszamy:
Poniedziałek-Piątek: 10.00-19.00
Sobota: 10.00-15.00
Ul. Grójecka 40a (Plac Narutowicza)
Tel. (22) 822 00 40
optinova@op.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »