Dom » Wnętrza

Oryginalne ozdoby na Halloween z puszek

Oryginalne ozdoby na Halloween z puszek
Zobacz więcej zdjęć »
“Cukierek albo psikus!” – tradycja świętowania Halloween, szczególnie popularna w Stanach Zjednoczonych a wywodząca się z katolickiej Irlandii, to znakomita okazja na wypróbowanie oryginalnych pomysłów na wystrój wnętrza. Możesz na przykład rozświetlić dom lampionami wykonanymi z puszek według swoje

Krok 1: Zbierz kilka pustych, czystych puszek, najlepiej różnej wielkości. Wodoodpornym markerem zaznacz na nich kropki układające się w śmieszne lub upiorne wzory. Uważaj, by nie stawiać kropek zbyt gęsto.

Krok 2: Wielofunkcyjnym narzędziem Dremel 3000 z przystawką - uchwytem precyzyjnym i wiertłem o średnicy 2,4 mm ostrożnie wywierć otwory w miejscu każdej kropki. Odstęp między otworami powinien być proporcjonalny do ich średnicy.


Krok 3: Do pomalowania puszek użyj pomarańczowych farb w aerozolu w różnych odcieniach. Równomiernie opryskaj każdą puszkę z zewnątrz i pozostaw do wyschnięcia. Do środka powstawiaj małe i duże świeczki, których przytłumione światło wprowadzi wyjątkowy nastrój w Twoim domu.


Potrzebne materiały:

  • Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 3000
  • Przystawka - uchwyt do precyzyjnej pracy 577
  • Zestaw wierteł 628
  • Blaszane puszki różnej wielkości
  • Marker wodoodporny
  • Papier albo gazeta do rozłożenia na stole
  • Pomarańczowe farby w aerozolu w różnych odcieniach


Stopień trudności:

Projekt dla początkującychRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »