Moda » Biżuteria

Oryginalny pomysł na prezent ślubny

Oryginalny pomysł na prezent ślubny
Zobacz więcej zdjęć »
Ślub w rodzinie, lub u bliskich przyjaciół, to zawsze cudowne i miłe wydarzenia, nie da się jednak ukryć, że połączone również z niemałymi wydatkami.

 Czasami jest jednak tak, że sytuacja finansowa nie pozwala na to, aby szczęśliwej  młodej parze podarować drogi prezent. Trzeba wtedy pomyśleć nad tym, by upominek pomimo niedużej wartości finansowej, był w dobrym guście. Co można podarować w takiej sytuacji? 
 
Drobny prezent na ślub
Drobny prezent na ślub nie musi oznaczać, że będzie on byle czym. Można sięgnąć po jakże unikatowe i jedyne w swoim rodzaju rzeczy typu hand- made, czyli inaczej rękodzieła. Dobrym pomysłem będą na przykład kartki ślubne w pudełku, które jest spersonalizowane i dopasowane do konkretnej pary. Do takiej kartki pudełku można włożyć na przykład prezent finansowy, który jest wciąż jednym z najpopularniejszych pomysłów, jeżeli chodzi o podarunek dla młodej pary. 
 
Podaruj młodym jakieś przeżycie
Jeżeli nie ma się zbyt dużej kwoty na wystawny prezent ślubny, młodej parze można podarować jakieś przeżycie czyli doświadczenie. Mogą to być na przykład bilety na koncert, na których wybiorą się w niedalekiej przyszłości, albo na lot szybowcem. Pomysłów jest tak naprawdę wiele. Generalnie idea jest taka, by podarować młodym bilet na jakieś wydarzenie, w którym będą mogli wspólnie wziąć udział. Z pewnością wspomnienia pozostaną z nimi na długi czas. 
 
Coś z duszą
Kolejnym dobry pomysłem na niedrogi upominek z okazji ślubu jest jakaś drobnostka z tak zwaną duszą. W tym miejscu warto o prezencie dla bliskich pomyśleć trochę wcześniej, na przykład gdy jest się na wakacje w obcym kraju. Można tam znaleźć jakiś wyrób typu hand- made, który jest niedostępny w Polsce, pięknie wykonany, na przykład zgodnie z tradycyjnym rzemiosłem. Taki prezent z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy lubią nietuzinkowe przedmioty, pochodzące z różnych zakątków świata. 
 
Smakołyk
Ostatni pomysł na wspaniały drobny prezent z okazji ślubu to coś smakowitego do zjedzenia. Powstaje teraz bardzo wiele organicznych farm, na których można kupić na przykład pysznym miód, prawdziwe domowe przetwory albo inne smakołyki typu domowa wędlina czy ser. W ozdobnym wiklinowym koszu można umieścić kilka takich smakołyków, z dopiskiem, że to prezent na śniadanie w pierwszym dniu małżeństwa. Uroczy i nietuzinkowy pomysł, na który z pewnością nie wpadnie nikt inny.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaS

Komentarze (1)

  • avatar
    ~ama 2018-07-31 14:25:43

    A może cos przydatnego? Blender na przykłąd braunhousehold.com


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 111360 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )