Motoryzacja » Samochody

Oryginalny samochód

Oryginalny samochód
Zobacz więcej zdjęć »
Szybkie auta, piękne kobiety, ryk silników, zapach spalin i wolności jednocześnie... Któryż z panów nie marzy o tym, by mieć niezwykły, oryginalny, jedyny w swoim rodzaju samochód?

Wszystkim tym, którym marzy się oryginalnie wyglądający samochód, trzeba bezwzględnie polecić tuning optyczny. Nie jest to tania rzecz, ale są przecież dostępne pożyczki argentyńskie skarbiec, z których każdy może skorzystać.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tuning optyczny generalnie ma na celu zmianę wyglądu pojazdu, a także podkreślenie jego wyższych parametrów. Ważne jest, że w ten sposób można zaznaczyć indywidualny styl właściciela samochodu, a przy okazji także podnieść komfort jazdy, ponieważ niektóre elementy tuningu optycznego są jednocześnie elementami tuningu mechanicznego (jak choćby alufelgi). Jeśli chcemy mieć dobrze stuningowane auto, najlepiej zadanie to powierzyć profesjonalistom, którzy dobrze znają się na swojej pracy. Trzeba niestety liczyć się także ze sporymi kosztami. Zmiana pojedynczego elementu nie jest dużym wydatkiem, ale jeśli planujemy zmianę wizerunku całego auta, możemy się liczyć z koniecznością skorzystania z pkf skarbiec pożyczki.

Tuning optyczny jest zazwyczaj przeciwieństwem tuningu mechanicznego. Nie prowadzi on w żaden sposób do polepszenia osiągów pojazdu, czasami nawet wręcz te osiągi pogarsza. Takim przykładem może być montaż przeróżnych „dekoracji”, które niektórym bardzo się podobają, jednak zwiększają one opór powietrza, co pogarsza właściwości aerodynamiczne samochodu. Podobnie jest przy zastosowaniu zbyt dużych felg, a tym samym szerokich opon, do samochodu o słabych osiągach. Szerokie opony tylko zwiększają opory ruchu, co bezpośrednio przekłada się na dynamikę jazdy, a właściwie, w przypadku słabego auta, na jej brak. Nie o dynamikę auta tu jednak chodzi, lecz tylko i wyłącznie o wygląd, który ma zwiększyć atrakcyjność samochodu i dodać prestiżu jego właścicielowi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bacran

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »