Kultura, sztuka » Muzyka

Ostatni letni koncert w Porcie Łódź

Ostatni letni koncert w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
To już ostatnia szansa by posłuchać koncertu w ramach Muzycznych piątków. 2 września na Patio Portu Łódź o godz. 18.00 wystąpią znani na lokalnym rynku jazzmani - Witek Janiak & Michał Kobojek Main Street Quartet.

Miłośników muzyki na żywo nie może zabraknąć podczas piątkowego koncertu zespołu Witek Janiak & Michał Kobojek Main Street Quartet w Porcie Łódź. Formacja wypracowała swoje własne, unikalne brzmienie, łącząc różne konwencje. Nie bez przyczyny ich muzykę określa się mianem   „połączenie mainstreemu z fusion”. – W repertuarze zespołu znajdziemy nie tylko autorskie wersje standardów jazzowych, ale również różnorodne kompozycje lidera. Muzycy światowej sławy tacy jak: Pat Metheny, Chick Corea i jego grupa Return to Forever są inspiracją dla formacji. Liczymy zatem na wyjątkowy koncert - mówi Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Zespół Witek Janiak & Michał Kobojek Main Street Quartet powstał w 2006 roku w Łodzi. Formacja ma już na swoim koncie spore sukcesy – zwycięstwo w dwóch międzynarodowych konkursach jazzowych w 2007 i 2009 roku. Ponadto nagrana przez nich płyta została dołączona do magazynu Jazz Forum w czerwcu 2009 roku.

Czekamy zatem z niecierpliwością na prawdziwą jazzową ucztę, która na pewno umili zbliżający się koniec lata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »