Firma » Bankowość

Ostatnia szansa, by wybrać najlepszy bank i wygrać iPada

Ostatnia szansa, by wybrać najlepszy bank i wygrać iPada
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze tylko tydzień pozostał do zakończenia plebiscytu Złoty Bankier 2011. Głosy na najlepsze usługi i produkty finansowe minionego roku można oddawać do 25 stycznia włącznie. Swojego faworyta warto wskazać tym bardziej, że dla uczestników głosowania przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Internauci, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez Bankier.pl i PayU S.A., mają możliwość wyrażenia swojej opinii, niezadowolenia czy też satysfakcji z poziomu usług bankowych w Polsce.

- W plebiscycie Złoty Bankier to klienci, konsumenci stają się członkami jury, a nie powołane grono ekspertów - mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. - Internauci sami decydują, komu przyznać wyróżnienie według własnych kryteriów. Poza tym, mają szansę zdobyć ciekawe nagrody - dodaje.

Oddając głos na najlepsze produkty i usługi bankowe można wygrać m.in. iPhone'a, iPada, zaproszenie na uroczystą galę ogłoszenia wyników, a także  szereg elektronicznych gadżetów oraz książek.

Banki oceniać można do 25 stycznia, głosując bezpośrednio na stronie www.ZlotyBankier.pl lub korzystając z wersji mobilnej m.zlotybankier.pl. Najlepsze usługi bankowe mogą również typować facebookowicze na fanpage'ach organizatorów konkursu - PayU S.A. oraz Bankier.pl - na których przygotowane zostały specjalne aplikacje.

- W dobie mnogości finansowych plebiscytów, Złoty Bankier wydaje się szczególnie cenny dla uczestników rynku, gdyż stanowi tubę dla opinii klientów - mówi dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny serwisu Bankier.pl. - Głosowanie, które odbywa się już po raz trzeci, jest doskonałą okazją, by banki mogły poznać oczekiwania klientów i wyjść im naprzeciw - dodaje.

O tytuł Złotego Bankiera ubiegają się 34 banki, które oddały pod opinię internautów swoje produkty i usługi w 9 kategoriach. Największa konkurencja jest w kategoriach konto osobiste dla internauty, kredyt dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz karty kredytowe.

Gala wręczenia statuetek  Złoty Bankier 2011 odbędzie się 2 lutego w Teatrze Kamienica w Warszawie. Przebieg całego wydarzenia internauci będą mogli obserwować dzięki transmisji online w Bankier.tv.

Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.ZlotyBankier.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »