Firma » Biznes

Ostatnia szansa na bezpłatne kursy

Ostatnia szansa na bezpłatne kursy
Zobacz więcej zdjęć »
Trwający od 2008r. projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany przez WSP TWP w Warszawie tylko przez najbliższy rok będzie prowadził bezpłatne kursy i szkolenia. Jest to ostatnia szansa dla osób, które nie miały okazji skorzystać z oferty Projektu.

Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” realizowany przez WSP TWP w Warszawie kończy się w sierpniu 2013r. Od jego rozpoczęcia w 2008r. z kursów i szkoleń , współfinansowanych ze środków UE, skierowanych do osób spoza WSP TWP w Warszawie, skorzystało aż 1076 osób.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Osoby te wzięły udział w kursach komputerowych Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych (ECDL) na poziomie podstawowym i zaawansowanym, kursach „Matematyka w naukach społecznych”, „Technologie informacyjne i edukacja multimedialna”, kursach komunikacji interpersonalnej, kursach przygotowujących nauczycieli do nabycia kompetencji multimedialnych, kursach komputerowych ECDL organizowanych dla osób niepełnosprawnych w Nadliwiu oraz kursach „Zostań także inżynierem”, które pozwalają nabyć humanistom wiedzę z zakresu nauk technicznych.

Do końca okresu realizacji projektu zorganizowane zostaną ostatnie edycje następujących szkoleń : kursy komputerowe dla osób niepełnosprawnych w Nadliwiu (2 edycje), kursy komputerowe na poziomie podstawowym w Warszawie i Katowicach (po 1 edycji w każdym z miast), kursy komputerowe dla zaawansowanych w Warszawie, Olsztynie i Katowicach (po 1 edycji w każdym z miast) oraz kursy „Zostań także inżynierem” w Katowicach (1 edycja).

-W najbliższym czasie, w sierpniu 2012 r. uruchomiony zostanie nabór na kurs komputerowy na poziomie zaawansowanym, organizowany w Warszawie i Olsztynie - mówi Małgorzata Kucharczyk asystentka koordynatorki projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”- kolejny nabór będzie prowadzony w połowie września br. na kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach. Na początku 2013r. rozpoczniemy rekrutację  na ostatnie edycje kursu komputerowego na poziomie podstawowym w Warszawie i Katowicach, oraz kursu na poziomie zawansowanym, który odbędzie się tylko w Katowicach. Jesienią 2012 roku i na wiosnę 2013 r.  nasz partner, Fundacja Apostolstwa Eucharystycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych „Dzieci –Dzieciom” zorganizuje dwie ostatnie edycje dofinansowanego  kursu komputerowego skierowanego do osób niepełnosprawnych. Są to ostatnie edycje kursów, organizowanych w ramach projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”.

Informacje na temat dokładnych terminów kursów organizowanych przez projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” znajdą się na stronie internetowej projektu www.pu.wsptwp.eu oraz stronie Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie www.wsptwp.eu.

Strony internetowe są przez nas na bieżąco aktualizowane, więc osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o uważne ich śledzenie.

O przyjęciu na bezpłatne kursy komputerowe na poziomie podstawowym, kursy „Zostań także inżynierem” oraz zajęcia realizowane przez partnera projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

O przyjęciu na kurs komputerowy na poziomie zaawansowanym decyduje wynik testu kwalifikacyjnego.

Zgłoszenia na kurs przyjmowane są po rozpoczęciu naboru i osoby, które zgłoszą się przed terminem otwarcia bądź po zamknięciu rekrutacji, nie będą brane pod uwagę.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach osoby niepełnosprawne Kursy są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przedsiebiorcza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »