Gospodarka » Żywność

Ostatnia szansa na wygraną! Dołącz do zwycięzców loterii "Słodycz Wygrywania"

Ostatnia szansa na wygraną! Dołącz do zwycięzców loterii "Słodycz Wygrywania"
Zobacz więcej zdjęć »
Dobiega końca smakowita loteria firmy Mamut, która zapewniła wygraną już 36 szczęśliwcom. Teraz miłośnicy słodkości mają ostatnią szansę na zdobycie atrakcyjnych upominków i udział w losowaniu nagrody głównej - samochodu Fiat Grande Punto!

Loteria potrwa jeszcze do 6 grudnia. Podczas październikowych i listopadowych losowań rozdano już 3 najnowszej technologii laptopy, marki Hewlett - Packard i 33 aparaty cyfrowe firmy Samsung. Na zwycięzcę czeka jeszcze rodzinny Fiat Grande Punto!
Aby dołączyć do grona zwycięzców wystarczy zakupić 4 dowolne opakowania objętych promocją produktów firmy Mamut i zgłosić chęć udziału w zabawie.

Można to zrobić wysyłając pocztą kody kreskowe, rejestrując się na stronie internetowej www.slodyczwygrywania.pl lub wysyłając sms o treści „MAMUT" pod numer 71121. Ostatnie losowanie rozstrzygające o tym, do kogo trafi nagroda główna odbędzie się 18 grudnia.

Słodka zabawa
Ci, którzy jeszcze nie spróbowali szczęścia, mogą stworzyć sobie szansę na spełnienie marzeń. Może to być wspaniały prezent na Gwiazdkę dla bliskiej osoby, dlatego nie zwlekajmy i grajmy! Loteria „Słodycz Wygrywania" cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ łączy w sobie wszystko to, co najlepsze. Atrakcyjne nagrody można zdobyć tylko w jeden sposób: jedząc ulubione smakołyki. Firma Mamut pozostawia nam ich wiele do wyboru. Możemy przebierać pomiędzy różnymi rodzajami kruchych ciasteczek, biszkoptów i pierniczków. Kupując groszek ptysiowy lub bezy także możemy liczyć na wygraną. W sumie ponad 20 pysznych produktów kusi nas słodyczą i możliwością wygranej. Wybór jest tak duży, że bez problemu zwiększymy prawdopodobieństwo zwycięstwa większą liczbą zgłoszeń. Jesienne wieczory sprzyjają bowiem słodkiemu lenistwu z paczką ciasteczek u boku...
Nie traćmy czasu i pozwólmy, by los się do nas uśmiechnął!

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.slodyczwygrywania.pl lub www.mamut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »