Dom » Wnętrza

Otomeble.pl – oto meble łazienkowe

Otomeble.pl – oto meble łazienkowe
Zobacz więcej zdjęć »
Podobno kuchnia jest sercem domu, ale nie zmienia to faktu, że pierwszym miejscem, które zwykle odwiedzamy tuż po obudzeniu, jest zupełnie inne pomieszczenie - łazienka.
Od tego, czy będzie ona urządzona w sposób komfortowy i przemyślany zależy więc udany (bądź nie) początek każdego dnia. Warto więc zadbać o to, by w tym niewielkim pomieszczeniu znalazły się trwałe, funkcjonalne i estetyczne meble, które zapewnią nam wygodę użytkowania, komfort i intymność. Takie rzeczy (oraz wiele więcej) możemy znaleźć w sklepie internetowym otomeble.pl.

Proponowane przez nich meble łazienkowe są przede wszystkim trwałe, solidnie wykonane i odporne na ciężkie warunki pracy. Należy bowiem zdawać sobie sprawę z faktu, że gwałtownie zmieniająca się temperatura i wilgotność nie służą meblom, a wszelkie niedoróbki i niedociągnięcia uwidocznią się najdalej po kilku miesiącach użytkowania. Z tego powodu, kupując meble łazienkowe, należy przede wszystkim postawić na wysoką jakość i precyzję wykonania. Co oczywiście nie oznacza, że walory estetycznie oraz pomysłowe rozwiązania nie są istotne, jednak, przeglądając ofertę otomeble.pl, nie można mieć wątpliwości, że producenci mają tego świadomość - znajdziemy tam bowiem nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne szafki o przemyślanej konstrukcji.

Na zestaw mebli Ibiza składa się szafka pod umywalkę (idealna do przechowywania środków czyszczących), wisząca szafka (sprytnie pomieści szczoteczki i pasty do zębów), a także półsłupek i wysoka szafka - słupek, mieszcząca kosz na brudną bieliznę.
Cały zestaw jest bardzo solidny, posiada elegancki, nowoczesny wygląd, a co najważniejsze - stoi na nóżkach. Właśnie te, z pozoru nieistotne nóżki sprawiają, że meble łazienkowe nie będą miały kontaktu z rozlaną na podłodze wodą, dzięki czemu nie będą odkształcać się i puchnąc pod wpływem wilgoci, a rozlaną wodę w łatwy sposób będziemy mogli pościerać.

Ponieważ łazienka jest specyficznym pomieszczeniem, gdzie nie tylko na podłodze, ale również w powietrzu znajduje się sporo wilgoci, meble Ibiza wykonane są z obustronnie laminowanej płyty wiórowej, która jest odporna na nasiąkanie, nawet przy bezpośrednim oblaniu wodą.

Ciekawą propozycją są również lakierowane meble łazienkowe z serii Blanka. Mamy tu możliwość dowolnego łączenia różnej ilości szafek, o rozmaitych wymiarach oraz przeznaczeniu. Lakierowane szafki łazienkowe zapewniają nie tylko wspaniały wygląd, ale również wytrzymałość oraz podwyższoną odporność na wilgoć. Serię Blanka wyróżnia przede wszystkim fakt, że każda szafka lakierowana jest nie tylko od frontu, ale na całej widocznej powierzchni zewnętrznej. W zależności od potrzeb i upodobań klientów, szafki mogą posiadać szereg urozmaiceń, np. oświetlenie, lustra, kosze na bieliznę czy montowane na metalowych prowadnicach szuflady.

Na życzenie szczególnie wymagających klientów, otomeble.pl wykonuje również meble łazienkowe na zamówienia specjalne, przy indywidualnie ustalanych cenach oraz czasie realizacji.

Artykuł został opracowany przez sklep z meblami łazienkowymi OtoMeble.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

filth1982

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »