Firma » Biznes

Otwarcie Galerii Gniezno w sobotę 11 sierpnia!

Otwarcie Galerii Gniezno w sobotę 11 sierpnia!
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria Gniezno zostanie ponownie otwarta w najbliższą sobotę 11 sierpnia. Do dyspozycji klientów oddane zostaną prawie wszystkie sklepy i lokale usługowe.
W Galerii Gniezno, która została zamknięta w niedzielę z powodu nawałnicy, zakończono prace mające ocenić zakres szkód i stan techniczny budynku oraz zweryfikować możliwość jego dalszego bezpiecznego użytkowania. Na podstawie ekspertyz opracowanych przez rzeczoznawców Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o ponownym otwarciu Galerii. Już w sobotę 11 sierpnia 2012 r. na klientów czekać będą prawie wszystkie sklepy i lokale usługowe. Z uwagi na konieczność kontynuowania prac remontowych klienci nie będą mogli jeszcze skorzystać z oferty sklepów CCC, Martes Sport oraz kina Helios.

„W sobotę od rana będziemy czekać na wszystkich naszych klientów" - mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Galerii Gniezno. „Przez ostatnie dni ciężko pracowaliśmy, by naprawić zniszczenia spowodowane nawałnicą i wodą, która zalała część lokali. Dziś mamy już pozytywną decyzję i otwieramy Galerię. Liczymy na naszych klientów, których serdecznie zapraszamy już w sobotę od godz. 10.00".

Przygotowane przez rzeczoznawców ekspertyzy potwierdziły, że w wyniku nawałnicy uszkodzona została tylko część dachu o powierzchni ok. 100 m2 w sklepie obuwniczym CCC. Dodatkowo w wyniku zalania doszło do poważnych szkód w sąsiadującym sklepie Martes Sport i kinie Helios. W tych trzech lokalach trwają jeszcze prace remontowe i ich otwarcie odbędzie się w późniejszym terminie.

„Decyzja nadzoru budowlanego potwierdza, że Galeria Gniezno spełnia wymogi bezpieczeństwa" - potwierdza Piotr Karbowy, Dyrektor Techniczny Apsys Polska, zarządcy Galerii Gniezno. „Przyczyną uszkodzeń była nawałnica z intensywnymi opadami deszczu, które według skali Chomicza zostały sklasyfikowane na poziomie 6, podczas gdy w Polsce, w przypadku nawałnic dopuszcza się poziom 3 i 4. Było to więc zjawisko wyjątkowe i nieprzewidywalne. Na wypadek takich zjawisk mamy przewidzianą procedurę ewakuacyjną, która skutecznie zadziałała w Galerii Gniezno".
Galeria Gniezno została otwarta w kwietniu 2005 roku. Mieści 48 sklepów, w tym 10 tzw. średnich powierzchni: Carrefour, kino Helios, Jysk, H&M, Reserved, CCC, New Yorker, Deichmann, Martes Sport, Takko Fashion. Galeria usytuowana jest w odległości 4 kilometrów od centrum Gniezna. Oferuje 17 344 m2 powierzchni ogólnej i 644 miejsc parkingowych.
Godziny otwarcia Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 21.00, Niedziela: 10.00 - 20.00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota: 09.00 - 22.00, Niedziela: 10.00 - 20.00
JYSK
Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 20.00, Niedziela: 10.00 - 18.00
Kontakt dla prasy:
Paulina Gadomska-Dzięcioł, Effective Public Relations, tel. 22 822 07 75, 501 241 557, pgadomska@effectivepr.pl
Joanna Stankiewicz, Effective Public Relations, tel. tel. 22 822 07 52, jstankiewicz@effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »