Firma » Biznes

PAGE PERSONNEL ROZSZERZA DZIAŁALNOŚĆ

PAGE PERSONNEL ROZSZERZA DZIAŁALNOŚĆ
Zobacz więcej zdjęć »
Page Personnel, międzynarodowa firma doradztwa personalnego, rozszerza działalność w Polsce w zakresie rekrutacji pracowników niższego i średniego szczebla. Nowy obszar działań Page Personnel obejmuje stanowiska szeroko pojętego wsparcia biznesu.
Nowo powołana przez Page Personnel w Polsce dywizja prowadzi rekrutację pracowników stałych, począwszy od asystentów, młodszych specjalistów, specjalistów, aż po ekspertów w ramach czterech specjalizacji: administracja i wsparcie biurowe, logistyka i obsługa klienta, administracja sprzedaży oraz zakupy i łańcuch dostaw. Obszary te należą do kluczowych specjalizacji Page Personnel na świecie, zaraz po finansach, księgowości oraz sprzedaży i marketingu. Nowa dywizja zatrudnia czterech pracowników, a za jej rozwój i działania odpowiada doświadczony manager Page Personnel - Paweł Prociak. Jeszcze w tym roku planowane jest powiększenie działu o dwóch konsultantów.

„Już od kliku miesięcy obserwujemy symptomy ożywienia gospodarczego, w tym poprawę nastrojów wśród przedsiębiorców. Coraz więcej firm tworzy nowe stanowiska pracy i rekrutuje pracowników do obszarów związanych z rozwojem biznesu. Poszukiwani są przede wszystkim specjaliści, którzy zrealizują wypracowane podczas kryzysu strategie i przygotują firmę do wzrostu w nadchodzącym czasie" - mówi Piotr Dziedzic, dyrektor Page Personnel. „Odpowiadając na rosnącą liczbę zleceń i zapytań składanych przez klientów uruchomiliśmy w Page Personnel dywizję, która doskonale uzupełnia nasze dotychczasowe specjalizacje, a zarazem oferuje profesjonalne wsparcie biznesu w tych obszarach, w których jest ono najbardziej potrzebne" - dodaje.

Najwięcej realizowanych przez nową dywizję projektów dotyczy obecnie stanowisk z obszaru administracji biurowej i wsparcia sprzedaży, takich jak: asystent zarządu, analityk biznesowy, analityk sprzedaży i administrator sprzedaży. Pozostałe przykładowe stanowiska, na które prowadzone są rekrutacje to: w ramach obszaru logistyka i obsługa klienta - specjalista ds. obsługi klienta, analityk ds. obsługi klienta, specjalista logistyki oraz spedytor, w ramach obszaru zakupy i łańcuch dostaw - kupiec, planista sprzedaży, analityk łańcucha dostaw oraz specjalista ds. planowania i zakupów. Rekrutacje prowadzone są dla wszystkich sektorów gospodarki, przede wszystkim w województwie mazowieckim oraz największych aglomeracjach Polski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »