Dom » Wnętrza

Paleta DIGITAL - trend kolorystyczny na 2012 od PARA PAINTS

Paleta DIGITAL - trend kolorystyczny na 2012 od PARA PAINTS
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesne połączenie szarości, czerni, różu oraz czerwieni to jedna z propozycji palety kolorystycznej PARA Paints na rok 2012. Paleta Digital to barwy inspirowane nowoczesnymi technologiami.

Wiodącymi kolorami tej palety są odcienie szarości: delikatny „Czas na Śpiew” lub nieco ciemniejsza „Noc Glamour”. Szary to kolor ponadczasowy, który sprawia, że wnętrze zyska równowagę i odrobinę elegancji. Jest doskonałym tłem dla dodatków o intensywnych kolorach, które wydobywają z niego głębie. Idealnie komponuje się z „Czarnym Garniturem”, „Oszałamiającym Różem”, „Kremowym Hoola Hoopem” oraz „Ognistą Czerwienią”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

PARA Digital wyraża dynamizm, młodość i futurystyczny blask. Barwy wyrażają postęp technologiczny i nasze pragnienie dostępu do informacji. Kontrastowe zestawienia i mocne barwy nadadzą wnętrzu nowoczesnego, minimalistycznego stylu. Autorem trendu jest znany kanadyjski designer, Glenn Dixon.

Odcienie z palty DIGITAL można uzyskać w salonach wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach farb PARA, które oferują ponad 3500 kolorów. www.para.pl


PARA DIGITAL: „Czas na Śpiew” – „Para’s sing time”, P5221-34D ; „Noc Glamour” - „Glamour nights”, P5249-62; „Czarny Garnitur” – „Tuxedo”, 5249-85; „Oszałamiający Róż” – „Stunning”, P5086-53D; „Kremowy Hoola Hoopem” – „Hoola Hoop”, P5049-14D; „Ognista Czerwień” – „Hottie”, P5086-75Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »