Technologie » Internet

Palit wprowadza GeForce® GT 1030

Palit Microsystems, wiodący producent kart graficznych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej serii kart graficznych Palit GeForce® GT 1030 opartej na energooszczędnej i wysoko wydajnej architekturze NVIDIA Pascal ™.

Palit Microsystems, wiodący producent kart graficznych, ogłosił wprowadzenie na rynek nowej serii kart graficznych Palit GeForce® GT 1030 opartej na energooszczędnej i wysoko wydajnej architekturze NVIDIA Pascal ™.

 

 

Podkręć swój PC dzięki nowej karcie. Zmień swoją zintegrowaną kartę na nowy model Palita GeForce® GT 1030. Uwolnij swoją kreatywność z oszałamiającą jakością edycji zdjęć i video. Palit GeForce® GT 1030 został wykonany na bazie chipa Pascal GP108 ASIC, wyposażonego w 384 procesory strumieniowe Pascal CUDA oraz pamięcią 2 GB GDDR5. Dodatkowo pobór energi na poziomie do 30 wat sprawia, że jest to jedna z najbardziej oszczędnych kart i stanowi ważną cechę dla użytkowników PC.

Palit GeForce® GT 1030 jest wyposażony w gniazda DVI i HDMI 2.0b, które mogą obsługiwać rozdzielczość do 4K @ 60Hz dzięki czemu mogą uaktualnić całe środowisko multimedialne komputera z 2X szybszą wydajnością niż Intel® Core ™ i5.

Dzięki najnowszej wydajnej obsłudze nowej generacji Pascal ™ - Palit GeForce® GT 1030 Low Profile pozwala użytkownikom graficznym cieszyć się z na szybszego i bardziej komfortowego korzystaniem z komputera.

 
GPUGT 1030
ChipsetGP108
Procesory strumieniowe384
Pamięć2048MB
Interfejs pamięci64 bits
DRAMGDDR5
Zegar grafiki1227 Mhz
Boost Clock1468 Mhz
Zegar pamięci3000 MHz (DDR 6000MHz)
Przepustowość pamięci478 (GB/Sec)
Pobierana moc30W


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »