Technologie » Internet

Panda Security wiodącym hiszpańskim producentem oprogramowania

Panda Security wiodącym hiszpańskim producentem oprogramowania
Zobacz więcej zdjęć »
Drugi rok z rzędu firma Panda Security została uznana wiodącym hiszpańskim producentem oprogramowania według zestawienia największych europejskich firm software’owych Truffle 100 Europe za rok 2009.

System ocen Truffle 100 uwzględnia obroty firm informatycznych w poprzednim roku oraz nakłady na badania i rozwój. W zestawieniu za rok 2009 Panda Security zajęła 39. miejsce na liście i jest pierwszą hiszpańską firmą w rankingu.

Długa, pełna sukcesów historia i stały rozwój zapewniły Panda Security tak dobrą pozycję, a także przyniosły jej inne nagrody i uznanie, m.in. Nagrodę Księcia Felipe za Doskonałość w Biznesie  (http://www.pandasecurity.com/homeusers/media/press-releases/viewnews?noticia=9998) i nominację do nagrody FinancialTimes-ArcelorMittal „Boldness in Business” dla odważnych przedsiębiorców w kategorii „nowi liderzy”: http://www.ft.com/boldness.
 
Innowacyjność, jeszcze jeden aspekt analizowany przez Truffle 100, stanowi jeden z filarów działalności Panda Security. Od swojego powstania 20 lat temu firma inwestowała rokrocznie 30 proc. zysków w badania i rozwój. Ponadto Panda Security stała się punktem odniesienia dla rynku zabezpieczeń informatycznych, szczególnie w ciągu zeszłego roku wraz z wprowadzeniem na rynek programu Panda Cloud Antivirus (www.cloudantivirus.com/pl), pierwszego antywirusa do ochrony komputerów domowych w oparciu o przetwarzanie w chmurze (internecie) oraz nowego rozwiązania zabezpieczającego opartego na technologii Cloud Computing dla firm Panda Cloud Protection (http://cloudprotection.pandasecurity.com).

„Rok 2009 był bardzo dobrym rokiem dla Panda Security. Nie tylko po raz kolejny staliśmy się międzynarodowym wzorem, dzięki wprowadzeniu na rynek nowych systemów zabezpieczających dla firm, ale zwiększyliśmy także świadomość naszej marki, czego dowodem są liczne przyznane nam nagrody: (http://www.pandasecurity.com/homeusers/media/press-releases/viewnews?noticia=9998). Naszym celem na następne kilka lat jest dalszy wzrost powyżej średniej rynkowej i utrzymanie pozycji lidera rynku zabezpieczeń informatycznych w Europie. By to osiągnąć, będziemy w dalszym ciągu pracować nad nowymi technologiami i skupiać się na innowacyjności. Rankingi takie jak ten są dowodem na to, że jesteśmy na dobrej drodze" - wyjaśnia Juan Santana, dyrektor generalny Panda Security.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panda Security
http://www.pspolska.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    Moor 2010-01-31 03:20:30

    Jest się czym chwalić. 1 w Hiszpanii, 39 w Europie...szczególnie tym nakładem na badania.

  • avatar
    brokk 2010-01-24 18:16:03

    ja sobie nie przypominał żeby ktoś jeszcze był w hiszpani :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »