Gospodarka » Żywność

Paragony wymieniamy na bony!

Paragony wymieniamy na bony!
Zobacz więcej zdjęć »
Od 18 do 22 sierpnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza do udziału w specjalnej akcji skierowanej do wszystkich Klientów. W tych dniach dokonując zakupów towarów lub usług za określoną kwotę, otrzymają oni w prezencie bony o wartości 25 lub 50 zł.

Każdy, kto w okresie od 18 do 22 sierpnia wybierze się do Parku Handlowego Auchan Bielany i w godzinach od 9.30 do 15.30 zrealizuje zakupy lub usługi w kwocie od 100 zł do 199,99 zł  zostanie obdarowany bonem o wartości 25 zł. Ci, którzy dokonają zakupów za 200 zł lub więcej otrzymają bon o wartości 50 zł. Bony te uprawniają do zakupów w wybranych sklepach i punktach usługowych centrum handlowego w terminie do 30 września.

Paragony potwierdzające zakupy za odpowiednią kwotę będą wymieniane na bony w Punkcie Informacyjnym usytuowanym na terenie centrum handlowego, vis a vis perfumerii Douglas. Tam też, w godzinach otwarcia punktu - od 9.30 do 15.30, będzie dostępny regulamin akcji oraz lista sklepów, w których można zrealizować bony. Zainteresowani Klienci powinni pamiętać, że jednego dnia można wziąć udział w akcji tylko raz, a do uczestnictwa w niej nie upoważniają zakupy zrealizowane w hipermarkecie Auchan ani na stoiskach wolnostojących w pasażu. Oryginalne, specjalnie oznakowane kupony będą natomiast honorowane w większości sklepów i punktów usługowych Parku Handlowego Auchan Bielany. Wśród nich znalazły się między innymi butiki Orsay, Jass, Intima, Smiths, Vistula, sklepy Bata, Bartek, City Sport, Porcella, Yes Biżuteria, perfumeria Douglas, Media Markt, pralnia 5 a Sec oraz restauracja Sphinx, KFC i Cafe Toffino.

Warto jak najszybciej wybrać się na zakupy i skorzystać z tej szczególnej oferty Parku Handlowego Auchan Bielany, gdyż dostępność bonów kończy się wraz z wyczerpaniem nakładu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »