Firma » Finanse

Partner pod ochroną

Jak wynika z badań społecznych przeprowadzonych na zlecenie ING Życie, współcześni Polacy deklarują, że odpowiedzialność kojarzy im się z troską o najbliższych, również w wymiarze finansowym. Nadal jednak niewiele osób zapewnia bezpieczeństwo swojemu partnerowi poprzez odpowiednie ubezpieczenie.

Polacy myśląc o przyszłości przeważnie widzą ją w kolorowych barwach. Rzadko kiedy zastanawiają się w jakim stopniu zmieni się ich życie lub partnerów, jeżeli wydarzy się coś złego. Zdaniem socjologa - Tomasza Sobierajskiego, polskie społeczeństwo woli nie myśleć o przykrych sprawach, aby nie „kusić losu”. Życie pisze jednak różne scenariusze i warto być na nie przygotowanym oraz zabezpieczyć we właściwy sposób bliskie nam osoby. Jednym z rozwiązań, które za niewielkie pieniądze zapewni finansowe wsparcie jest ubezpieczenie na życie „Ochrona+”

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Dzięki polisie Ochrona+ ubezpieczony ma pewność, że otrzyma finansową pomoc w przypadku całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji oraz czasowej niezdolności do pracy. Ubezpieczenie gwarantuje również wsparcie dla rodziny, w razie śmierci ubezpieczonego. Może stanowić także zabezpieczenie spłaty kredytu bankowego lub innych zobowiązań finansowych” – wyjaśnia Adam Gawryła, Menedżer ds. Produktów w ING Życie. „Dodatkowo ubezpieczenie posiada wyjątkowo niską składkę w stosunku do zakresu udzielanej ochrony. Przykładowo, 35-letnia kobieta zapłaci jedynie 40 zł miesięcznie za 5-letnie ubezpieczenie na sumę 210.000 zł.”

Ważną cechą Ochrony+ jest możliwość regulowania wysokości sumy ubezpieczenia – zarówno w górę jak i w dół. Dzięki temu, jeśli klient potrzebuje wysokiego zabezpieczenia – np. w związku z zakupem mieszkania na kredyt – może zwiększyć kwotę ubezpieczenia. Jeśli natomiast spłaci kredyt lub po prostu nie potrzebuje tak wysokiej ochrony – może obniżyć sumę, stosownie do swoich potrzeb.

Ubezpieczanie „Ochrona+” można kupić na co najmniej 5 lat lub dłużej, warto przy tym pamiętać, że w każdej chwili możemy zrezygnować z polisy. To ważne, szczególnie, że wielu z nas jest ciągle przekonanych, że nie można zrezygnować z ubezpieczenia w czasie jego trwania. Klient sam decyduje na jak długo potrzebuje ochrony samodzielnie wybierając okres ubezpieczenia, ING Życie gwarantuje zaś, że w tym czasie składka nie ulegnie zmianie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »