Gospodarka » Żywność

Pasjonaci kawy

Każdego ranka wiele milionów ludzi zaczyna dzień od filiżanki, szklanki czy po prostu kubka kawy, ale nie tylko, kawa już dawno stała się nieodzownym elementem naszego dnia, ponieważ spożywamy ją nie tylko rano, a także w trakcie dnia.

Dlaczego? Odpowiedzi jest naprawdę sporo. Wiele jest bowiem korzyści płynących ze spożywania kawy, począwszy od wybitnych walorów smakowych i aromatu, który ma w sobie „to coś” po pozytywny wpływ na ludzkie życie. Oprócz krótkodystansowych skutków jak pobudzenie, ożywienie i polepszenie nastroju, dzięki regularnemu piciu kawy zapobiegamy groźnym chorobom takim jak np. cukrzyca typu 2, czy też choroba Alzheimera. Zawarte bowiem w każdym ziarnie kawy składniki, jak np. kofeina, polifenole, czy trigonelina istotnie współdziałają wspólnie, co dalej pozwala im w różny sposób wpływać na procesy zachodzące w ludzkim organizmie, a przede wszystkim pozytywnie je wspierać.

       Z przyjemnością chcielibyśmy Państwu nie tyle przedstawić, co przede wszystkim przybliżyć naszą firmę „Mariano Italiano”, która zrodziła się z prawdziwej pasji do kawy. Jesteśmy przekonani, że ten czas nie będzie stracony, a zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty i profilu naszej działalności, a także istotnych informacji dotyczących kawy i kwestii z nią związanych  uznają Państwo za dobrze wykorzystany. Nasz wspomniana wcześniej pasja narodziła się wiele lat temu ze zwyczajnego zainteresowania się tym tematem, po kolejnych wielu miesiącach zagłębiania się, zostaliśmy pasjonatami kawy i niemal wszystkim co z tym związane. Dziś dzielimy się przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem, a także wyselekcjowanymi produktami, akcesoriami i urządzeniami.

      Posiadamy salon sprzedaży i serwis ekspresów w Pszczynie przy ul. Męczenników Oświęcimskich 18, a także prowadzimy sklep internetowy pod adresem: http://marianoitaliano24.pl, do którego serdecznie zapraszamy.

      Nasza oferta to przede wszystkim dobra kawa ziarnista, której posiadamy szeroki wybór, a jako importer kawy włoskiej gwarantujemy atrakcyjne ceny. Poza kawą ziarnistą posiadamy także bogaty wybór kawy w kapsułkach oraz kawy w saszetkach E.S.E. Bogaty wybór kawy to nie wszystko! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i prośbom naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty ekspresy do kawy, w tym ekspresy Nuova Simonelli, które aktualnie są jednymi z najpopularniejszych ekspresów. W naszej ofercie posiadamy także akcesoria do ekspresów. Chcąc zapewnić kompleksowość do oferty włączyliśmy dzierżawę ekspresów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu filiżanka kawy kosztuje zaledwie ok. 0,50 zł. Najwięcej ekspresów dzierżawimy głównie w takich miejscowościach jak Bielsko-Biała i Katowice, ale i cały Śląsk. Niskie ceny, produkty najwyższej jakości i fachowa pomoc wraz z obsługą pozwoliły nam zyskać uznanie i wielu Klientów oraz Partnerów, a także dbając o kompletną obsługę postanowiliśmy włączyć do oferty serwis i naprawę ekspresów. Serwis ekspresów jest niezwykle ważny i powinien być fachowo przeprowadzany dlatego stale się doskonalimy zarówno w serwisie jak i naprawie ekspresów.
Naprawa ekspresów i ich serwis obejmuje głównie Bielsko-Białą, Katowice i ogólnie Śląsk, a także coraz częściej zdarza nam się obsługiwać dalsze regiony.

       Obsługujemy zarówno duże firmy takie jak restauracje czy zakłady produkcyjne, ale także osoby fizyczne.

       Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nafros

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


wymiana szyb okna i drzwi szczecin
Profesjonalna wymiana szyb w oknach i drzwiach drewnianych, PCV oraz witrynach i fasadach aluminiowych, wszystkie rodzaje pakietów szybowych

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »