Gospodarka » Żywność

Pełnia smaku z przyprawami Podravki

Pełnia smaku z przyprawami Podravki
Zobacz więcej zdjęć »
Amatorom tradycyjnych potraw oraz kuchni świata Podravka poleca aż 25 wyjątkowych przypraw ujętych w dwóch nowych liniach: klasyczne mieszanki do najpopularniejszych dań – Vegeta do… oraz aromatyczne przyprawy na bazie świeżych ziół – Vegeta Natur do...

Słoneczne i ciepłe dni sprzyjają organizowaniu rodzinnych pikników i wspólnemu biesiadowaniu przy stole. Smak grillowanych szaszłyków, młodych ziemniaczków oraz kolorowych, warzywnych sałatek możemy podkreślić dzięki specjalnie dobranym przyprawom.Z myślą o miłośnikach dobrej kuchni Podravka przygotowała dwie nowe, wyjątkowe linie przypraw do potraw na ciepło i zimno – Vegeta do… oraz Vegeta Natur do… o różnorodnym zastosowaniu oraz smakach.    Seria Vegeta do… to propozycja dla wszystkich, którzy cenią doskonale doprawione i aromatyczne posiłki. W skład linii wchodzi 15 klasycznych kompozycji najwyższej jakości przypraw, suszonych ziół oraz warzyw dobranych do najpopularniejszych potraw – zarówno tradycyjnych dań polskich – m.in. do kurczaka, bigosu, wieprzowiny, flaków, jak i do dań świata – chińskich, meksykańskich, włoskich, a także do gyrosa czy grillowanych szaszłyków. Dzięki bogatej ofercie przypraw z linii Vegeta do… możemy szybko, wygodnie i bez wysiłku przygotować nasze ulubione potrawy. Ponieważ poszczególne produkty różnią się pomiędzy sobą kolorem szaty graficznej opakowań, bez trudu odnajdziemy na półce właściwą mieszankę.

Linia Vegeta Natur do... powstała z inspiracji skarbami natury. Każda spośrod 10 oryginalnych przypraw Natur zawiera wyłącznie naturalne, starannie wyselekcjonowane składniki – aromatyczne zioła, najlepsze suszone warzywa oraz świeże przyprawy. Co istotne, produkty te nie zawierają sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaku ani szkodliwych konserwantów. W ofercie przypraw z serii Natur odnajdziemy ciekawe kompozycje, zarówno do wielu potraw na ciepło (m.in. do grzybów, dań z ziemniaków czy do grillowanych warzyw), jak i na zimno – do kefiru i twarożku, do mozzarelli i pomidorów oraz do sałatek. Naturalny i zdrowy charakter produktów podkreśla kolororystyka opakowań, kojarząca się z lekkością oraz świeżością.  Przyprawy z serii Vegeta do… oraz Vegeta Natur do… będą sprzedawane w wygodnych saszetkach o gramaturze 20 g. Na odwrocie każdej z nich umieszczono propozycje przepisów na smaczne dania polecane przez firmę Podravka.

Produkty z serii Vegeta do… będą dostępne w sklepach od czerwca br. w cenie 1,70 zł/szt., a z serii Vegeta Natur do… w cenie 2 zł/szt.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »