Firma » Biznes

PGE Obrót na pierwszym miejscu

PGE Obrót zajęła 1. miejsce w rankingu Największych Firm Podkarpacia „Złota Setka" uzyskując w 2014 r. ponad 12,9 mld zł przychodu ze sprzedaży.

 Skala przychodów ze sprzedaży PGE Obrót przekroczyła wartość przychodów czterech kolejnych przedsiębiorstw na liście „Złotej Setki”. Spółka zajęła także pierwsze miejsce pod względem zanotowanego zysku netto.

Dziękujemy naszym klientom za to, że mając od kilku lat wybór, wybierają właśnie nas jako sprzedawcę energii, doceniając naszą ofertę i jakość obsługi – powiedziała Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót, odbierając nagrodę.
 
Ranking organizowany jest już od 14 lat. Pierwsze edycje konkursu odbywały się z inicjatywy Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Od ośmiu lat patronat nad wydarzeniem objęła Gazeta Codzienna Nowiny.

PGE Obrót S.A. to spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce. Główna siedziba PGE Obrót mieści się w Rzeszowie. Spółka posiada także swoje oddziały w Białymstoku, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie, Skarżysku –Kamiennej,  Warszawie i Zamościu.


Na zdjęciu Agnieszka Szczekala PGE Obrot / fotograf -Krzysztof KulasaPGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »