Społeczeństwo » Społeczeństwo

PGE Obrót wspiera łódzkie amazonki

PGE Obrót wspiera łódzkie amazonki
Zobacz więcej zdjęć »
Teledysk „Łodzią pod wiatr” i wystawa fotograficzna „Zakochane w życiu” - tak m.in. łódzkie amazonki, a wśród nich również pracownice łódzkiego oddziału PGE Obrót, szerzą wiedzę na temat profilaktyki i leczenia nowotworów piersi.

Bohaterkami teledysku zrealizowanego przez łódzką fundację „Pełną Piersią” są kobiety, które stoczyły zwycięską walkę z chorobą i zachęcają do wykonywania badań profilaktycznych.  

Premiera teledysku miała miejsce podczas Łódzkiego Różowego Dnia, podczas którego można było również zobaczyć zdjęcia, gdzie w roli modelek wystąpiły podopieczne fundacji „Pełną Piersią”.

Od kilku lat PGE Obrót i Fundacja PGE wspierają łódzkie amazonki z fundacji „Pełną Piersią", doceniając ich zaangażowanie, zarówno w środowisku łódzkim, jak i ogólnopolskim, w profilaktykę nowotworową i podnoszenie świadomości społeczeństwa związanej z zachorowalnością na raka piersi.

Teledysk można zobaczyć m.in. na portalu YouTube link


Fot. Rafał Godzwon

PGE Obrót
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »