Technologie » AGD - RTV

Philips: Trójwymiarowe 56 cali w rozdzielczości 4 x Full HD

Philips: Trójwymiarowe 56 cali w rozdzielczości 4 x Full HD
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Philips zaprezentowała nowy 56-calowy prototypowy telewizor, który potrafi wyświetlić trójwymiarowy obraz. Cechuje się on ponadto - w porównaniu do odbiorników Full HD - czterokrotnie większą rozdzielczością.

Prototypowy telewizor nosi oznaczenie Quad Full Autosteroscopic 3D HD TV.Dysponuje on 56-calowym ekranem wyświetlającym trójwymiarowy obraz (umożliwia to technologia 3D WoW), który możemy obserwować bez kłopotliwych, specjalnych okularów.

 Co ważne, urządzenie pod względem oferowanej rozdzielczości daleko w tyle pozostawia dostępne obecnie na rynku telewizory Full HD. Może się bowiem pochwalić czterokrotnie większą ilością pikseli (3840 x 2160 punktów).

Telewizor, gdy trafi do sprzedaży, powinien kosztować 25000 USD (wedle nieoficjalnych informacji). Niestety nie wiadomo kiedy rozpocznie się jego produkcja.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »