Gospodarka » Żywność

Piekarnia Familijna – bo jesteś częścią rodziny

Piekarnia Familijna – bo jesteś częścią rodziny
Zobacz więcej zdjęć »
W zeszłym roku Piekarnia Familijna obchodziła 25-lecie swojej działalności – już ponad ćwierć wieku gościmy na Waszych stołach. W czym tkwi sekret naszego sukcesu w piekarnictwie?

W zeszłym roku Piekarnia Familijna obchodziła 25-lecie swojej działalności – już ponad ćwierć wieku gościmy na Waszych stołach.

Codziennie o świcie kierowcy Familijnej wyjeżdżają ze świeżym pieczywem wprost z Kuźnicy Czeszyckiej w Dolinie Baryczy, gdzie mieści się siedziba piekarni, do klientów na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego.

W czym tkwi sekret naszego sukcesu w piekarnictwie?

Jak sami mówimy o sobie:

"Jesteśmy rodzinną piekarnią. Tworzymy wielką rodzinę ze wszystkimi u których gościmy z naszymi wypiekami. Ludzi dzielących się chlebem z naszej piekarni traktujemy jak bliskich. Dlatego wkładamy całe serce by obdarować Was najsmaczniejszymi wyrobami o najwyższej jakości. Dla nas pieczenie chleba to więcej niż praca. To duma z codziennej obecności na Państwa rodzinnych stołach."

Wartości przyświecające naszej pracy to tradycja i rodzina. Pieczywo wypiekane codziennie w naszej piekarni bazuje na starych polskich recepturach. Staramy się również by nasze produkty były najwyższej jakości, dlatego sięgamy po naturalne składniki takie jak naturalnie zakwaszona mąka.

Piekarnia Familijna to nie tylko pieczywo, to również sposób bycia. W naszych punktach firmowych staramy się tworzyć z naszymi klientami rodzinną atmosferę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do najmłodszych, jak i starszych członków rodziny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Naszą chlubą jest bogata i zróżnicowana oferta wypieków piekarniczych i cukierniczych. Przez lata oferta piekarni Familijnej zmieniała się. Dzięki stałemu wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych Klientów nasze wypieki cieszą się uznaniem. Jesteśmy tu dla Was i dlatego ważne jest by dostosowywać się do potrzeb naszych klientów. Dzięki działaniom idącym naprzeciw potrzebom klienta nasze produkty są wysokiej jakości i posiadają wyjątkowe walory smakowe.

Starannie wybieramy składniki do naszych wyrobów z poszanowaniem naturalnego otoczenia tak żeby oferować naszym klientom wypieki Dobre z natury.

Chcąc dotrzeć do jak największej liczby klientów rozszerzamy swoją działalność o kolejne miejscowości.

Jesteśmy blisko Ciebie.

 

Znajdź adres najbliżej siebie na naszej stronie: www.familijna.pl/pl/nasze-sklepyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Piekarnia Familijna – bo jesteś częścią rodziny
http://web.facebook.com/Piekarnia-Familijna-286534108103184/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »