Firma » Finanse

Pierwsza pożyczka gratis, bez odsetek, za darmo

Pierwsza pożyczka gratis, bez odsetek, za darmo
Zobacz więcej zdjęć »
Parabanki to najwięksi dostawcy usług pozabankowych w Polsce, z których część wprowadziła 30-dniowe pożyczki nieoprocentowane. Każdy Klient wybranych firm pożyczkowych, który weźmie pożyczkę i spłaci ją w ciągu 30 dni, nie płaci odsetek ani prowizji.

Pożyczyć 1000 zł i oddać 1000 zł

Teraz, wraz z wprowadzeniem nowego zakresu usług, klienci kilku firm pożyczkowych mogą zaciągać pożyczki gotówkowe bez płacenia odsetek oraz prowizji za udzielenie pożyczki. Jedynym warunkiem jest to, że pożyczka musi być spłacona w określonym w umowie terminie.

http://www.get-money.pl/aktualności/oferta

W ten sposób firmy pożyczkowe chcą przekonać Polaków, że pożyczki pozabankowe przez Internet to dobry sposób, zarówno na zaciąganie długoterminowych jak i krótkoterminowych pożyczek gotówkowych bez zaświadczeń o dochodach. Pożyczki pozabankowe są uzupełnieniem tego, czego banki nie mogą zaoferować Klientom, którzy nie są wstanie spełnić restrykcyjnych warunków na jakich banki udzielają kredytów. Pożyczki bez zaświadczeń są alternatywą dla oferty kredytów gotówkowych. Przez Internet, można pożyczyć pieniądze na dowolny cel, bez zbędnych formalności i do tego wygodnie, bez wychodzenia z własnego domu.

Wprowadzenie nieoprocentowanych pożyczek (pierwsza pożyczka gratis; pierwsza pożyczka za darmo, pierwsza pożyczka bez odsetek) to dla nowych klientów parabanków, najkorzystniejsza oferta z sektora pozabankowego na rynku. Weryfikacja użytkownika kosztuje symboliczną złotówkę. Zasada jest prosta: Klient wybiera pożyczkę i składa zamówienie, wypełniają krótki formularz. Jeśli decyzja jest pozytywna, wypłata gotówki następuje natychmiast.

Gdzie dostaniesz pierwszą pożyczkę za darmo?

Pożyczki pozabankowe są przyznawane zarówno osobom fizycznym oraz klientom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Pożyczkodawcy - firmy pożyczkowe, udzielają pożyczek po pozytywnej weryfikacji Klienta. Cały proces zaczynamy od sprawdzenia rankingu darmowych pożyczek pozabankowych „Pierwsza pożyczka gratis", dostępnych w Polsce. Wybieramy pożyczkę, określamy wysokość kredytu, datę spłaty lub liczbę rat, wypełniamy wniosek „złóż wniosek" i czekamy na decyzję. Jeżeli decyzja kredytowa jest pozytywna, pieniądze są przekazywane na rachunek bankowy Klienta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »