Technologie » Telekomunikacja

Pierwsza w Polsce aplikacja dla iPhone'a od dystrybutora rozwiązań bezpieczeństwa

Pierwsza w Polsce aplikacja dla iPhone'a od dystrybutora  rozwiązań bezpieczeństwa
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Systemy Informatyczne ITXON, generalny dystrybutor w Polsce rozwiązań firm Acronis®, DeviceLock®Inc., Entensys® i Parallels®Inc. oraz autoryzowany partner handlowy Kaspersky Lab Polska, informuje o wydaniu swojej pierwszej aplikacji dla urządzeń mobilnych firmy Apple – „KLP News”.

Aplikacja „KLP News" to mobilne okno do świata nowości z branży bezpieczeństwa IT.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Powstała przy współpracy z firmą Kaspersky Lab Polska i pozwala na śledzenie bieżących informacji, analiz, raportów, artykułów oraz blogów prowadzonych przez najlepszych ekspertów ds. bezpieczeństwa z całego świata.

„iPhone jest bardzo popularnym urządzeniem i było dla nas oczywiste, że prędzej czy później zadebiutujemy na tej platformie", powiedział Marek Klein, prezes zarządu firmy Systemy Informatyczne ITXON. „Dzięki współpracy z Kaspersky Lab Polska otrzymaliśmy dostęp do ciekawych i aktualnych treści, których przeglądanie może być teraz nie tylko mobilne, ale i wygodne."

Aplikacja "KLP News" jest dostępna bezpłatnie w sklepie App Store firmy Apple:  itms://itunes.apple.com/us/app/klp-news/id395220144?mt=8 (bezpośredni odsyłacz do aplikacji w iTunes). Program działa na następujących urządzeniach: iPhone, iPod Touch oraz iPad.

O firmie Systemy Informatyczne ITXON Sp. z o.o.

Firma Systemy Informatyczne ITXON Sp. z o.o. od 2002 nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi na rynku rozwiązań, zapewniających ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów komputerowych. Firma jest generalnym dystrybutorem w Polsce rozwiązań Acronis®, DeviceLock®Inc., Entensys® i Parallels®Inc. oraz autoryzowanym partnerem handlowym Kaspersky Lab Polska. Firma oferuje najwyższej klasy oprogramowanie, pozwalające na odpieranie ataków wirusów komputerowych i innego szkodliwego oprogramowania, naprawianie i konfigurowanie dysków twardych, korzystanie z wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze dzięki technologii wirtualizacji, odzyskiwanie skasowanych danych a także kontrolowanie dostępu osób trzecich do komputera domowego lub firmowych stacji roboczych. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie: http://www.itxon.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Itxon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »