Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Pierwsze zmarszczki to nie koniec świata

Pierwsze zmarszczki to nie koniec świata
Zobacz więcej zdjęć »
Jędrna, idealnie gładka skóra twarzy to marzenie każdej kobiety. Niestety między 25 a 30 rokiem życia pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dla wielu kobiet zauważenie tych objawów jest równoznaczne z początkiem końca świata.

Pojawienie się pierwszych zmarszczek to przełomowy moment w życiu każdej kobiety. Pierwszy siwy włos, czy małe bruzdy na twarzy to oznaki, że tracimy młodzieńczą atrakcyjność i nasze ciało odbiega od wzorca serwowanego przez media. Wcześniej nawet nie myślimy, że kiedyś nas to spotka. Niestety zanieczyszczenie środowiska, nieprawidłowa dieta, czy wiele godzin przed komputerem sprawia, że objawy starzenia się pojawiają się coraz wcześniej. Czasu nie zatrzymamy. Możemy jednak starać się poradzić sobie z akceptacją tego procesu.

Zmarszczki to nie tragedia

Pojawienie się kurzych łapek lub zmarszczek mimicznych to nie koniec świata. Nie można popaść w paranoję i przestać się uśmiechać oraz mrużyć oczy w obawie przed pogłębianiem się zmarszczek mimicznych. Ważne, żeby dostrzec, że nasze słabe strony mogą stać się atutami. Zmarszczki mogą dodać nam powagi lub pokazać pozytywne nastawienie do świata.

Kobieta jest atrakcyjna w każdym wieku

Najważniejsza jest akceptacja faktu, że nie zawsze będziemy wyglądać jak nastolatki. Wiele osób uważa, że życie zaczyna się po trzydziestce i dopiero wówczas można poczuć się prawdziwą kobietą.

Nie ma sensu przejmować się drobiazgami

Zmarszczki ani siwe włosy nie powinny spędzać nam snu z powiek. Nie znaczy to jednak, że mamy zupełnie przestać myśleć, o tym jak utrzymać jędrność skóry. Owszem, mamy, ale róbmy to z głową! Dobre nastawienie i prawidłowe dbanie o skórę twarzy to podstawa zdrowego wyglądu a także samopoczucia. Jeśli czujemy, że nasza skóra potrzebuje pomocy specjalisty, zamiast płakać i użalać się nad nieuniknionym końcem swojej atrakcyjności, warto o nią zawalczyć. Odpowiednio dobrane kosmetyki oraz zabiegi z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej mogą nam w tym pomóc. Warto poszukiwać informacji o dostępnych zabiegach oraz klinikach oferujących zabiegi poprawiające urodę na stronie programu dla kobiet www.pragnieniakobiet.pl. Pragnienia kobiet to produkt finansowy, który powstał z myślą o spełnianiu marzeń i pragnień kobiet.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »