Firma » Biznes

Pierwszy sklep sieci KiK w Bytomiu

Pierwszy sklep sieci KiK w Bytomiu
Zobacz więcej zdjęć »
7 listopada 2013 roku popularna sieć dyskontów odzieżowych KiK otworzyła pierwszy sklep w Bytomiu. Zlokalizowany przy ul. Zabrzańskiej 9A KiK przyciąga bogatą ofertą, wśród której znajduje się modna odzież damska, męska i dziecięca, jak również dodatki, biżuteria oraz zabawki i tekstylia domowe.

Niekwestionowaną zaletą produktów sygnowanych logo marki KiK jest wysoka jakość oraz atrakcyjna cena.

KiK zlokalizowany przy ul. Zabrzańskiej 9A w Bytomiu to już 27 sklep tej sieci na terenie Polski. Mieści się na powierzchni 520 m2. Optymalna wielkość przyciąga otwartą przestrzenią, która umożliwia swobodne poruszanie się po sklepie, a dogodna lokalizacja zachęca do częstych odwiedzin.

Zgodnie z misją wyrażającą się w haśle: „Klient jest Królem” sieć KiK wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości. Do zakupów w nowym sklepie KiK zachęca również szeroki wachlarz cenowy, który sprawia, że spośród licznych towarów łatwo znaleźć rzeczy dostosowane do naszych zasobów finansowych.

Jak zapewnia Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny sieci KiK w Polsce – „Otwarcie sklepu KiK w Bytomiu było ważną decyzją w strategii biznesowej naszej firmy. Chcemy bowiem poszerzać sieć naszych sklepów i zapewniać dostęp do naszej oferty klientom z całej Polski. Dbamy o to, aby dostępna w naszych sklepach odzież i tekstylia domowe były nie tylko modne i atrakcyjne, ale przede wszystkim dostosowane do potrzeb naszych klientów. Produkty dostępne w sklepach KiK kierujemy przede wszystkim do rodzin ceniących artykuły dobrej jakości i w korzystnej cenie. Zależy nam na tym, aby w zróżnicowanej ofercie sklepów KiK każdy klient mógł znaleźć dopasowaną do swoich upodobań odzież i akcesoria”.

Wszystkich, którzy poszukują ubrań doskonałej jakości i w korzystnej cenie lub chcą odświeżyć wnętrze domu oryginalnymi artykułami dekoracyjnymi zachęcamy do zakupów w bytomskim sklepie KiK przy ul. Zabrzańskiej 9A, od poniedziałku do soboty, w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00 – 18:00.KiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław
Kontakt:
Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00
Faks: + 48(0) 71 377 44 01
E-Mail: info.pl@kik-textilien.com
www.kik-textilien.com


KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »