Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Piknik dla mam w Kreacji Ciała

Wykład edukacyjny, konsultacje z dietetykiem i coachem, mini warsztaty kulinarne, degustacja zdrowych przekąsek i strefa chill out’u – to tylko niektóre atrakcje pikniku dla mam, organizowanego przez Kreację Ciała we współpracy z poznańską blogerką Bizimummy.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 29 lipca o godz. 9:00 w ogrodzie Kreacji Ciała i poświęcone będzie sprawom kobiet oraz zdrowej diecie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Weekend w miłym towarzystwie

Tematem przewodnim spotkania będzie promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Podczas pikniku każda mama będzie mogła spotkać się z wybranym specjalistą, a także porozmawiać z popularną poznańską blogerką, szerzej znaną jako Bizimummy. W ramach spotkania odbędą się zajęcia warsztatowe oraz konsultacje dla mam w każdym wieku. Prowadzić je będą eksperci z Kreacji Ciała: Izabela Sowińska-Bajon, coach oraz Paulina Buraczewska, dietetyk. Panie dowiedzą się m.in. czy współczesna mama powinna być od czasu do czasu egoistką, jak komunikować swoje potrzeby partnerowi, a także jak pogodzić wszystkie narzucone społecznie role, by nie zwariować, a także odnaleźć szczęście i spełnienie.

- 29 lipca ogród Kreacji Ciała niewątpliwie zamieni się w centrum rozrywki
i edukacji dla wszystkich matek z dziećmi.
Chcemy zachęcić wszystkie kobiety do wspólnego
i wartościowego spędzenia czasu – zarówno w trakcie wykładu, jak i podczas panelu warsztatowego.
Czekamy na wszystkie mamy - te przyszłe, te młode, te z małymi dziećmi,
a także z nastolatkami.
Mamy nadzieję, że na pikniku każda z nich znajdzie coś dla siebie,
a przy tym bardzo miło spędzi czas w wyjątkowym towarzystwie
- zachęca organizatorka pikniku, Izabela Sowińska-Bajon, coach.

 

Duża porcja rozrywki

W programie pikniku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Zostanie wydzielona specjalna strefa dla dzieci, gdzie animatorki będą umilały im czas, organizując różne gry i zabawy. Spotkanie będzie miało również wymiar praktyczny. Przewidziane są mini warsztaty kulinarne, podczas których mamy wspólnie ze swoimi pociechami będą przygotowywać zdrowe i pyszne przekąski. Główną ideą mini warsztatów jest edukowanie w zakresie kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Mamy będą mogły także korzystać z uroków pikniku w specjalnie zorganizowanej strefie chill out’u - z leżakami i muzyką relaksacyjną. Na terenie imprezy zostaną również zorganizowane punkty gastronomiczne ze strefą śniadaniową, oferujące pyszne przekąski. Na tym nie koniec. Podczas pikniku przewidziany jest też czas na indywidualne rozmowy z psychologiem i zespołem Kreacji Ciała - tak, aby każdy mógł zapytać o szczegóły programu.

Oficjalnymi partnerami wydarzenia zostali: Boppi Kids, Petit Paris, Mooia Bijoux Uniques.

Więcej informacji: http://kreacjaciala.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »