Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Piknik rodzinny w IKEA w Parku Handlowym Matarnia

Piknik rodzinny w IKEA w Parku Handlowym Matarnia
Zobacz więcej zdjęć »
1 września (sobota) IKEA w Parku Handlowym Matarnia wraz z Fundacją Hospicyjną zapraszają na rodzinny piknik pod hasłem „Witaj szkoło”. Uczestnicy zabawy będą mieli okazję wspólnie wysłuchać bajek, wziąć udział w warsztatach bębniarskich i konkursach, a także nauczą się, co można wyczarować z tkanin

IKEA Gdańsk i Fundacja Hospicyjna postanowiły pożegnać wakacje i uczcić, zbliżający się wielkimi krokami, początek roku szkolnego. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji w ramach festynu rodzinnego. W najbliższą sobotę mali i duzi miłośnicy prac manualnych dowiedzą się, jak wygląda praca z tkaniną. Z kolei fani gorących rytmów będą mogli poznać tajniki gry na bębnach. Dzieci wysłuchają także bajek, czytanych przez aktora Adama Akermana. Maluchy wezmą również udział w konkursach plastycznym i wiedzy o IKEA. Dodatkowo, animatorzy pomalują buźki małych uczestników.

 

Piknik rodzinny odbędzie się w godzinach od 13.00 do 16.00.

 

Dodatkowo, IKEA w Parku Handlowym Matarnia prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci w ramach akcji „Kolorowy Piórnik”. Do niedzieli klienci sklepu mogą zostawiać artykuły dla uczniów w specjalnie do tego celu przygotowanej urnie, znajdującej się za kasami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »