Gospodarka » Narzędzia

Piła Stanley do zadań specjalnych

Piła Stanley do zadań specjalnych
Zobacz więcej zdjęć »
Piła do metalu 5 w 1 to nowość w ofercie firmy Stanley. Dzięki jej nowatorskiej konstrukcji użytkownik dostaje jedno narzędzie do pięciu zastosowań i oszczędza miejsce w skrzynce narzędziowej.
Piła ręczna do metalu znajduje zastosowanie w wielu pracach wykończeniowych, ogrodowych i budowlanych. Niektóre prace wymagają stosowania specyficznego narzędzia, dedykowanego tylko i wyłącznie określonemu działaniu. Firma Stanley proponuje swoim klientom piłę, która dzięki specjalnej konstrukcji, w zależności od konkretnej pracy może wykonywać różnorodne zadania.

Nowa piła do metalu 5 w 1 z serii FatMax® (20-108) umożliwia tworzenie różnych konfiguracji. Pierwsza to standardowe ustawienie brzeszczotu. Sprawdza się przy uniwersalnych, głębokich cięciach. Dla szybkich i płytkich cięć brzeszczot można ustawić pod kątem 45o.

W kolejnej konfiguracji otrzymujemy trójkątną piłę do metalu. Taka konstrukcja pozwala na dokonywanie wewnętrznych cięć - szeroka, prostokątna rama nie blokuje dostępu
do zamkniętych miejsc (np. szaf).

Piła Stanley 5 w 1 umożliwia również częściowe usunięcie ramy i zainstalowanie w jej pozostałej części brzeszczotu tak, by jedynie w połowie był widoczny. Taka konfiguracja daje pełną kontrolę nad narzędziem i zapewnia możliwość dokonania precyzyjnych nacięć.

Usunięcie wszystkich ram i pozostawienie jedynie krótkiej rękojeści zamienia z kolei nasze narzędzie w krótką piłkę, która doskonale nadaje się do pracy w bardzo wąskich przestrzeniach. Piła w takiej formie eliminuje niebezpieczeństwo zahaczenia podczas pracy w ograniczonych przestrzeniach.

Piła 5 w 1 Stanley ma opatentowany mechanizm naciągu ostrza do 100 kg. Nie ma więc ryzyka, że będzie się wyginać w sposób niekontrolowany. Dla wygody użytkownika została też wyposażona w specjalny schowek na brzeszczoty, który jest ukryty w ramie.
Cena: 140 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »