Dom » Budownictwo

Pilkington IGP po raz kolejny Liderem Rynku Stolarki

Pilkington IGP po raz kolejny Liderem Rynku Stolarki
Zobacz więcej zdjęć »
18 października na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbyło się Ogólnopolskie Forum Stolarki. Podczas uroczystej Gali Liderów Stolarki 2018 wyróżniono szesnaście firm w poszczególnych segmentach. Pilkington IGP, spółka należąca do NSG Group, doceniona została w kategorii szyb zespolonych.

 

 

Ogólnopolskie Forum Stolarki, zorganizowane przez Forum Branżowe i Centrum Analiz Branżowych, było doskonałą okazją nie tylko do spotkań i wymiany doświadczeń przedstawicieli branży, ale również podsumowań, dokładnej analizy rynku polskiego i rynków światowych, a także oceny perspektyw na kolejny rok. Podczas wydarzenia Centrum Analiz Branży zaprezentowało wyniki badań, zestawienia i prognozy, potwierdzające polską dominację na europejskim rynku okiennym. Po raz dziesiąty przyznano również tytuły Lidera Rynku Stolarki przedsiębiorstwom branży okienno-drzwiowej. Podobnie jak przed rokiem, w kategorii szyby zespolone, wyróżnienie otrzymała firma Pilkington IGP, należąca do NSG Group, jednego z największych światowych producentów szkła. Nagrodę odebrał Mariusz Kołodziej, dyrektor sprzedaży szkła architektonicznego w Pilkington IGP.

To dla mnie bardzo duże wyróżnienie po raz kolejny odbierać w tak zasłużonym gronie tytuł Lidera Stolarki. Ostatni rok był dla nas czasem wytężonej pracy, której owocem są nowe inwestycje, m.in. budowa i otwarcie nowego zakładu przetwórczego w Białymstoku, czy uruchomienie nowego pieca hutniczego w Szczecinie. Wszystkie podejmowane przez nas działania pozwalają nam utrzymać pozycję Lidera, ale mobilizują nas też do podejmowania kolejnych wyzwań – mówi Mariusz Kołodziej. Tegoroczne wyróżnienie doceniamy jeszcze bardziej, ponieważ 2018 r. jest dla nas szczególną datą – właśnie teraz mija 100 lat od chwili, kiedy powstało NSG Group. Tytuł Lidera Stolarki jest więc dla nas doskonałym podsumowaniem i ma dla Pilkington IGP oprócz prestiżu, również wymiar symboliczny – dodaje.

 W tym roku Centrum Analiz Branżowych przeanalizowało wyniki sprzedażowe ponad setki firm. Spośród nich wyłoniono szesnaście przedsiębiorstw, które miniony rok zakończyły z największymi przychodami ze sprzedaży. To właśnie do rąk przedstawicieli firm reprezentujących poszczególne segmenty branży okienno-drzwiowej przekazano Certyfikaty potwierdzające tytuł Lidera Stolarki 2018.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pilkington
http://www.pilkington.com/pl-PL/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
„Wygrywaj bez wahania” w Avenidzie Poznań
Skiba w empiku w Krakowie. 15.11, godz.:18:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »