Technologie » AGD - RTV

Plantronics GameCom 780 Niewiarygodne doznania dźwiękowe w czasie gry

Nowy zestaw słuchawkowy Plantronics GameCom® 780 sprawia, że gracz jest otoczony dźwiękiem


Słuchawki Plantronics GameCom® 780 Surround Sound Stereo USB zaprojektowane do gamingu wykorzystują technologię Dolby® i przekształcają standardowe brzmienie w zdumiewający przestrzenny dźwięk 7.1. Najnowsza propozycja Plantronics ze słynnej serii GameCom® stworzonej specjalnie dla miłośników gier pojawi się na naszym rynku w marcu br. w dystrybucji KONTEL-TELECOM, głównego przedstawiciela tej marki w Polsce.

Zintensyfikuj grę

Najnowszy zestaw słuchawkowy Plantronics - GameCom® 780 dostarcza niesamowitej jakości dźwięk stereo z głębokim basem, który płynie z 40 mm głośników. Słuchawki wyposażone są w mikrofon z funkcją redukcji szumów tła, co sprawia że polecenia graczy są niezwykle wyraźne.  

Poza tym, że następca lubianych przez profesjonalnych gamerów słuchawek GameCom® 777 ma znacznie ciekawszy design oraz oferuje bezpośrednie podłączenie USB.  Konstrukcja mikrofonu GameCom® 780 umożliwia jego obrót i pionowe ułożenie na kapsule słuchawki, kiedy nie jest używany. Umieszczone regulatora kontroli głośności i wyłącznika dźwięku na kapsule słuchawek w jeszcze większym stopniu usprawnia zarządzanie dźwiękiem i wyciszanie mikrofonu podczas gry. Specjalnie wyprofilowany pałąk i wygodne, miękkie nauszniki umożliwiają użytkownikom słuchawek komfortową wielogodzinną grę.
To gra: zrób kolejny krok

Fanatycy gier, którzy poświęcają swojej pasji wiele godzin chcąc doświadczyć gry na maksymalnym poziomie potrzebują zanurzenia w prawdziwym dźwięku stereo Hi-Fi. Niezbędna jest im indywidualna opcja audio w czasie LAN party, czy długich nocnych rozgrywek, a nowe słuchawki zapewniają im właśnie taką własną przestrzeń w grze.  

Zestaw GameCom® 780 umożliwia, nie tylko klarowną komunikację podczas gamingu, ale i w świecie rzeczywistym. Zestaw świetnie sprawdza się także w czasie prowadzenia rozmów za pośrednictwem Voice over IP (VoIP) z użyciem takich aplikacji jak Skype ™ i Dolby Axon. Studyjnej jakości dźwiękiem można cieszyć się również podczas słuchania muzyki, oglądania filmów albo audycji telewizyjnych.

Cena SRP : 349 zł


Cechy GameCom® 780

    Technologie Dolby® Headphone i Pro Logic® II przekształcają standardowy dźwięk w studyjnej jakości dźwięk przestrzenny 7.1. Do zestawu dołączone jest oprogramowanie umożliwiające ustawienie trybu pracy słuchawek.
    40 mm głośniki dostarczają wciągający dźwięk stereo z głębokim basem
    Regulowany mikrofon posiada funkcję redukcji szumów otoczenia, aby gracze z zespołu i przeciwnicy mogli wyraźnie usłyszeć swoje polecenia
    Łatwo dostępny regulator głośności i przycisk wyciszania na kapsule słuchawki pozwalają sprawnie dostosowywać dźwięk przy jednoczesnej kontroli gry
    Super wytrzymałe nauszniki i kabel zestawu słuchawkowego USB pozwolą walczyć do ostatniej bitwy
    Bardzo wygodne nauszniki i pałąk czyni zestaw GameCom® 780 idealnym do gier, ale także do oglądania filmów, słuchania muzyki i prowadzenia rozmów przez PC
    Pasmo przenoszenia głośnika 20Hz - 20kHz
    Pasmo przenoszenia mikrofonu 100Hz - 8kHz
    Długość kabla 2 metry
    Złącze USB
    Dwa lata gwarancji
W marcu br. słuchawki będą dostępne w salonach AB, Empik i Komputronik
Więcej na www.kontel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »