Technologie » Telekomunikacja

Plany Huawei na targi CeBIT 2018

Plany Huawei na targi CeBIT 2018
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas zbliżających się tegorocznych targów CeBIT 2018 Huawei chce podzielić się swoimi doświadczeniami ze współpracy z globalnymi partnerami i klientami

podczas wdrażania cyfrowej transformacji, w ramach której wszystkie technologie cyfrowe harmonijnie współgrają ze sobą pozwalając osiągnąć sukces biznesowy. Firma  planuje również zaprezentować innowacyjne rozwiązania ICT oparte na chmurze, sztucznej inteligencji, BiG Data, IoT oraz SDN (sieci definiowane programowo) zaprojektowane z myślą o zaawansowanych biznesach, technologiach i ekosystemach.

W przyszłości wszystkie firmy będą działały w oparciu o rozwiązania cyfrowe. W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa, żeby osiągnąć swoje cele biznesowe, nie mogą polegać na jednej technologii, lecz starają się łączyć innowacyjne rozwiązania (takie jak IoT, wirtualna chmura, Big Data i sztuczna inteligencja) z tradycyjną wiedzą i umiejętnościami branżowymi. Wymaga to wykorzystywania platformy cyfrowej pozwalającej na efektywną transformację cyfrową oraz osiągnięcie innowacyjności.

Podczas CeBIT 2018, Huawei Business Group zaprezentuje technologie typu „cloud-pipe-device”, innowacyjne rozwiązania stosowane w produktach, cyfrowe platformy oraz nowy ekosystem, który zasila technologie i rozwiązania. Huawei ujawni również swoje plany współpracy z przedsiębiorstwami nad wdrożeniem transformacji cyfrowej, która umożliwi digitalizację organizacji w celu stworzenia w pełni skomunikowanego świata.

Pablo Cui, dyrektor zarządzający Huawei Germany Enterprise Business, powiedział, że przyszła walka konkurencyjna nie ograniczy się tylko do przedsiębiorstw. – Tylko ci, którzy są w stanie zapewnić klientom bardziej kompletny ekosystem, odniosą sukces w przyszłości. Huawei pracuje z partnerami nad stworzeniem otwartej platformy umożliwiającej cyfrową transformację. We współpracy z klientami i partnerami wdraża także innowacje poprzez lokalne OpenLabs w Monachium i Paryżu. W 2017 roku Huawei obsłużył większą niż kiedykolwiek liczbę klientów reprezentujących globalny przemysł, promował rozwój technologii ICT w Europie i pomógł europejskim klientom osiągnąć jeszcze większy sukces biznesowy. W tym roku Huawei będzie współpracował z globalnymi partnerami, takimi jak SAP, Honeywell, Accenture, Hexagon, Arrow Electronics, ABB i ICBC w celu stworzenia i zaprezentowania najnowszych rozwiązań – mówi Pablo Cui.

W 2017 roku produkty i rozwiązania ICT firmy Huawei były szeroko wykorzystywane przez klientów i partnerów w Europie. Niektóre z nich zostaną zaprezentowane na CeBIT 2018 np.:

·         Współpraca Huawei z GE Digital, wiodącą firmą zajmującą się internetowym oprogramowaniem dla przemysłu, w celu opracowania opartego na chmurze rozwiązania do konserwacji predykcyjnej w przemyśle. Rozwiązanie to pomogło Grupie Schindler zintegrować sieć i zarządzać milionami wind na całym świecie.

·         Współpraca z Groupe PSA, drugim co do wielkości producentem samochodów w Europie, na rzecz rozwoju kategorii Internet of Vehicles (IoV). W oparciu o platformę OceanConnect IoT firmy Huawei, zbudowano platformę modułową Connected Vehicle Modular Platform (CVMP), aby zapewnić klientom innowacyjne mobilne usługi i rozwiązania.

·         Huawei umożliwiło DHL, wiodącej w branży firmie logistycznej, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w takich obszarach jak logistyka w ramach kompleksów składających się z wielu budynków (campus logistics) i inteligentne sortowanie.

·         Huawei i Veolia Group, największy na świecie dostawca wody, wprowadzili podstawową architekturę swoich wspólnych innowacyjnych rozwiązań dla takich sektorów jak zaopatrzenie w wodę, zarządzanie energią i utylizacja odpadów. Rozwiązania te zostały rozwinięte na szeroką skalę pozwalając na inteligentne zarządzanie gospodarką wodną.

·         Rozwiązanie Huawei CloudCampus zostało wdrożone w firmie Groupe BPCE w celu zbudowania inteligentnego kampusu nowych technologii.

·         EPFL wybrał wysokowydajne rozwiązanie Huawei HPC (wykorzystanie superkomputerów do realizacji złożonych i długotrwałych obliczeń) do zbudowania klastra obliczeniowego Fidis, jednego z 500 najlepszych na świecie klastrów superkomputerowych.

·         Szpital Saint-Luc w Belgii wykorzystał rozwiązanie pamięci masowej Huawei OceanStor V3 do stworzenia platformy dla usług opieki zdrowotnej, która zapewnia zerową utratę danych i zerową przerwę w świadczeniu usług przez Saint-Luc.

Oprócz omówienia najnowszych pomysłów na cyfrową transformację, Huawei będzie prowadzić pięć forów i ponad 40 innych wspólnych działań. Poniższa tabela przedstawia główne aktywności Huawei Enterprise Business Group podczas targów CeBIT 2018.

 

Wydarzenie

Data i godzina

Miejsce

Konferencja prasowa Huawei

11 czerwca, 14:30 – 16:00

Główna scena na stoisku Huawei w hali nr 13

Forum Intent-Driven Network

12 czerwca, 10:00 – 12:00

Forum Enterprise Cloud Communications

12 czerwca, 13:00 – 14:00

Prezentacja CEO Huawei organizowana przez CEBIT

12 czerwca, 15:00 – 15:30

 

Główna scena w hali nr 17

Forum Huawei Cloud Application Services

12 czerwca, 16:00 17:30

Główna scena na stoisku Huawei w hali nr 13

Forum All Flash Storage

13 czerwca, 10:00 – 11:30

Forum Enterprise Integrated Private Cloud

13 czerwca, 14:00 – 15:30

Wspólne działania marketingowe z klientami i partnerami

 12–15 czerwca

 Targi CeBIT 2018 odbędą się w Hannover Exhibition Centre w Niemczech, w dniach od 11 do 15 czerwca. Stoisko Huawei będzie znajdować się w strefie C30 w hali 13. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »