Gospodarka » Opakowania

Plast – Box SA podpisał umowę z grupą Bekuplast

Plast – Box SA 11 września 2012 roku podpisał umowę ze swoim wieloletnim partnerem handlowym - firmą Bekuplast. Wartość tego trzyletniego kontraktu szacowana jest na ok. 24 mln złotych.
Ramowa umowa o współpracy pomiędzy PTS Plast - Box a Bekuplast Polska Sp. z o.o., tworzącą razem z Bekuplast Kunststoffverarbeitungs GmbH Grupę Bekuplast, to bezpośrednia konsekwencja wieloletniej współpracy obu firm oraz sukcesywnie realizowanej polityki rozwojowej słupskiej spółki.

„Bekuplast GmbH, z siedzibą w Niemczech, od ponad ćwierć wieku specjalizuje się w dziedzinie rozwoju i produkcji pojemników wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych. Produkty naszego zachodniego partnera przeznaczone są dla odbiorców z wielu branż. Plast- Box SA od 01.01.2013 r. do 31.12.2014 roku zajmie się przygotowywaniem przede wszystkim specjalistycznych skrzyń transportowo-magazynowych, które trafią nie tylko do firm logistycznych, ale i bezpośrednich odbiorców nimi zainteresowanych. Bekuplast GmbH ze spółką Plast - Box SA łączy nie tylko podobny charakter produkcji, ale i pierwszeństwo dla stosowania innowacyjnych technologii. Podpisana umowa obejmuje lata 2013 - 2014 z zastrzeżeniem, że jeżeli żadna ze stron nie wypowie umowy na 9 miesięcy przed zakończeniem jej obowiązywania (tj. do dnia 31.03.2014 r.) zostaje ona automatycznie przedłużona na rok 2015. Kilkuletni kontrakt z grupą Bekuplast stwarza nam obiecujące perspektywy na wieloletnią współpracę oraz rozpoczęcie produkcji opakowań także dla pozostałego asortymentu marki Bekuplast GmbH" - mówi Andrzej Sadowski z Plast - Box SA.

Zlecenie na produkcję pojemników z tworzyw sztucznych, którego wartość osiągnąć może kwotę 24 mln złotych, będzie realizowane przez Plast-Box SA w ciągu najbliższych trzech lat. W procesie produkcyjnym wykorzystane będą wtryskarki oraz formy należące do grupy Bekuplast. Niemiecki know - how w połączeniu z doświadczeniem słupskiej spółki stworzy udany duet innowacyjności i wysokiej jakości gotowych produktów.

www.plast-box.com
................................................................................................................................................................................
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca ok 190 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »