Gospodarka » Opakowania

Plast – Box SA rozszerza współpracę z marką Caparol

Od ponad trzech lat spółka córka na Ukrainie zaopatruje w owalne wiadra lidera branży budowlanej - firmę Caparol. Od sierpnia br. słupski oddział Plast – Box SA realizuje również zamówienia dla polskiego zakładu produkcyjnego firmy Caparol Polska w Kleszczowie.
Sukcesywnie zwiększający się asortyment produktowy marki Caparol zapoczątkował w 2009 roku owocną współpracę z producentem opakowań z tworzyw sztucznych Plast - Box SA. Przez trzy lata spółka, wykorzystując moce produkcyjne zakładu na Ukrainie, realizowała zamówienia na produkcję setek tysięcy owalnych pojemników o pojemności 3, 5 oraz 12 l. Uzyskane kilka miesięcy temu pierwsze zamówienie na produkcję okrągłych wiaderek poszerzyło współpracę obu firm o dostawy z polskiego Plast-Boxu dla Zakładu Produkcyjnego Caparol Polska w Kleszczowskiej Strefie Przemysłowej.

„Firma Caparol złożyła u nas zamówienie na okrągłe wiadra o pojemności 17,5L z nadrukiem offsetowym. Do tej pory zrealizowaliśmy już kilka dostaw opakowań do fabryki w Kleszczowie. Dokładamy starań, aby współpraca z tak znaną marką na rynku budowlanym, zarówno w Polsce, jak i za granicą, miała charakter progresywny. Wciąż czynimy starania o rozpoczęcie dostaw naszych opakowań do fabryk koncernu, zlokalizowanych również w krajach Europy Zachodniej. Z marką Caparol łączą nas podobne wartości i pierwszeństwo dla wysokiej, jakości dostarczanych rozwiązań, wierzymy zatem, że już niedługo będziemy mogli rozpocząć realizację kolejnych projektów na jeszcze szerszą skalę" - mówi Andrzej Sadowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu oraz Członek Zarządu Plast - Box SA.

Caparol to międzynarodowy producent profesjonalnych farb oraz systemów ociepleń. Produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. W Polsce firma obecna jest od 1994 roku. W tym czasie spółka uruchomiła zakład produkcyjny w Kleszczowskiej Strefie Przemysłowej, gdzie materiały Caparol powstają na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych, pod stałym nadzorem technologów z firmowego laboratorium.

Wysoka jakość opakowań, bogaty asortyment oraz dobrze zorganizowane dostawy przez Plast- Box SA stwarzają realne możliwości, by w niedalekiej przyszłości zakres współpracy obu firm uległ po raz kolejny rozszerzeniu.


www.plast-box.com
................................................................................................................................................................................
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają blisko 30-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca w Słupsku ok 190 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »