Gospodarka » Opakowania

Plast – Box SA wprowadza do regularnej produkcji wiadra do mrożonek

Plast – Box SA wprowadził do regularnej produkcji opakowania do mrożonych produktów. Głównym odbiorcą opakowań są producenci z branży spożywczej z wielu krajów europejskich.
Nowe opakowania do mrożonek Plast - Box SA stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie coraz większej ilości kontrahentów z branży spożywczej. Wykonane ze specjalnych materiałów wiadra przeznaczone są przede wszystkim do przetworów mlecznych oraz owocowo - warzywnych. Dotychczas słupska spółka realizowała zamówienia na 3 oraz 10 litrowe wiadra do majonezu dla odbiorcy z Ukrainy, 10 litrowe wiadra do pakowania mrożonego ciasta dla producenta w Holandii oraz 1 i 3 litrowe wiadra do sałatek warzywnych dla znanych polskich marek.
„W bieżącym roku dokonaliśmy wielu inwestycji, które umożliwiły nam wyspecjalizowanie produkcji. W efekcie naszym obecnym i przyszłym parterom handlowym jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne, zarówno pod względem wytrzymałości, jakości wykonania, jak i estetyki produkty. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy regularne dostawy okrągłych pojemników 0,55l przeznaczonych do mrożenia przetworów owocowych do Wielkiej Brytanii. Do tej pory do odbiorcy trafiło ich ponad 400 000 sztuk. Równolegle prowadzimy rozmowy o sfinalizowaniu kontraktu na zamówienie 10 l wiader do mrożonek dla innego producenta z tego kraju. Staramy się zainteresować naszą ofertą również innych europejskich producentów z branży spożywczej. Od maja rozpoczęliśmy regularne dostawy opakowań dla produktów mrożonych m.in. do Francji. Dotychczas wysyłaliśmy do naszego francuskiego partnera handlowego tylko wiadra 20 litrowe w niewielkich ilościach. Teraz, co miesiąc z fabryki w Słupsku wyjeżdża 15 - 20 000 sztuk wiader 1 i 1,5 litrowych dla tego klienta. To istotna zmiana, która pokazuje jak dużym uznaniem cieszą się produkty Plast - Box SA na zagranicznym rynku" - mówi Artur R. Skonieczny, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej w spółce Plast - Box SA.

Rosnąca liczba parterów handlowych potwierdza zainteresowanie asortymentem Plast - Box SA. Słupska spółka zapowiada, że najbliższe tygodnie wypełnione rozmowami z nowymi klientami, zapoczątkują realizację kolejnych wymagających precyzji i doświadczenia projektów.


www.plast-box.com
................................................................................................................................................................................
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca ok 190 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »