Gospodarka » Opakowania

Plast – Box SA z nowym wiadrem do farb i tynków

Plast – Box SA w oparciu o innowacyjne technologie i wysokiej jakości surowce regularnie udoskonala swoje dotychczasowe produkty. Jednym z nich jest jednoobrzeżowe wiadro o pojemności 17,5l.
Wiadra o pojemności 17,5l o katalogowym oznaczeniu 11-1750 BIS dostępne są w ofercie Plast - Box SA już od czerwca 2010 roku. Producent z Pomorza dzięki sukcesywnie wprowadzanym zmianom do konstrukcji produktu oferuje odbiorcom udoskonalony naturalny zamienniki poprzedniego modelu.

„Zmodernizowane 17,5 l wiadro do tynków i farb, z uwagi na mniejszą wagę i udoskonaloną plombę, jest bardziej praktyczne w zastosowaniu. Opracowany przez naszych projektantów specjalny system doszczelniający opakowanie zabezpiecza trwałość wsadu, a zmieniona konstrukcja pokrywy ułatwia zarówno paletowanie, czyszczenie, jak i otwarcie pojemnika po mieszaniu np. w celu dobarwienia wsadu. Pod koniec ubiegłego roku wprowadziliśmy również możliwość realizacji zamówienia na wiadra 17,5 l z plastikową rączką. Wykonanie opakowania z jednego materiału generuje wiele korzyści, m.in. niższe koszty produkcji i recyklingu" - wylicza zalety produktu Andrzej Sadowski, Członek Zarządu w spółce Plast - Box SA.
Pomimo sytuacji gospodarczej w Europie sprzedaż wiader do farb i tynków słupskiej spółki charakteryzuje się dynamiką wzrostową. „Tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy zamówienia na 50 procent więcej 17,5l wiader typu 11-1750 BIS niż w 2010 roku. Statystyki za drugi kwartał 2012 roku potwierdzają również, że do tej pory otrzymaliśmy o około 15% więcej zamówień niż w analogicznym okresie roku ubiegłego" - dodaje Członek Zarządu w spółce Plast - Box SA.

Unowocześnione wiadro 17,5l do farb i tynków wykorzystywane jest przez wieloletniego partnera handlowego słupskiej spółki, firmę Dyrup, ze szczególnym uwzględnieniem produktów marki Malfarb. Wprowadzone udoskonalenia szybko docenili także inni renomowani producenci chemii budowlanej m.in. Baumatt, Szupex - Mitech czy Torglerr Polska. Wiadra typu 11-1750 BIS sprzedawane są również, jako pojemniki dla innych wsadów. Producent z Pomorza już teraz realizuje znaczne dostawy tego produktu do odbiorców zagranicznych, między innymi z Węgier, Belgii i Danii.

www.plast-box.com
................................................................................................................................................................................
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca ok 190 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »