Gospodarka » Narzędzia

PLASTER LITE FUTURE LED – lampa, która z precyzją wykrywa niedoskonałości powierzchni

PLASTER LITE FUTURE LED – lampa, która z precyzją wykrywa niedoskonałości powierzchni
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa propozycja od Lena Lighting jest doskonałym rozwiązaniem dla tynkarzy i malarzy. Urządzenie oświetla powierzchnie w sposób pozwalający wychwycić nawet najmniejsze nierówności. W efekcie możemy otrzymać zupełnie nową jakość i idealną gładkość ścian.

PLASTER LITE FUTURE LED dzięki zastosowanym diodom oraz soczewce zapewniającej skupienie strumienia świetlnego wzdłuż powierzchni ściany uwypukla wszelkie jej niedoskonałości. W ten sposób można zapewnić klientom zupełnie nową jakość oraz uniknąć ewentualnych poprawek już po zakończeniu prac.

„W przypadku lampy PLASTER LITE FUTURE LED światło w połączeniu z odpowiednią konstrukcją lampy staje się precyzyjnym recenzentem pracy tynkarzy i malarzy. Z jednej strony przy pomocy tak nowoczesnych urządzeń mogą oni zapewnić klientom dużo wyższy standard, z drugiej, są w stanie uniknąć ewentualnych reklamacji. Inwestorzy i klienci indywidualni są coraz bardziej wymagający. Obiektywna ocena stanu faktycznego na etapie prac daje wiele korzyści” – mówi Krzysztof Noga, Dyrektor Unitu – Oświetlenie Miejsca Pracy z Lena Lighting.

Lampa PLASTER LITE FUTURE LED jest trwała i odporna. Jej korpus został wykonany z aluminium i gumy. Jest szczelna i wytrzymała na uderzenia. Do produkcji klosza lampy użyto transparentnego poliwęglanu PC. Dla wygody jako dodatkowe akcesorium dostępny jest prosty w montażu stojak, który pozwala dopasowywać pozycję lampy. Producent, firma Lena Lighting z Wielkopolski, udziela na produkt pięcioletniej gwarancji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »