Gospodarka » Przemysł

Plateia - znakomite narzędzie do projektowania dróg

Plateia - znakomite narzędzie do projektowania dróg
Zobacz więcej zdjęć »
Wyłącznie w ofercie łódzkiej firmy Aplikom (www.aplikom.com.pl) jest już dostępna bardzo przydatna aplikacja do projektowania nowych i rekonstrukcji istniejących dróg wszystkich kategorii - od autostrad po drogi miejskie.

Plateia - bo o niej mowa - daje możliwość pracy nad różnego rodzaju projektami drogowymi poprzez zastosowanie prostych narzędzi. Pozwala pracować szybko i w pełni kontrolować wszystkie działania. Dzięki swojej modułowości może być łatwo dostosowana do potrzeb bez zbędnych nakładów finansowych na zbędne i nieużywane narzędzia. Bazą do działania Platei jest środowisko AutoCAD Civil 3D, AutoCAD lub AutoCAD Map 3D.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aplikacja dostępna jest w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Bliższe informacje na:  www.aplikom.com.pl/index/produkty/oprogramowanie/opis/342_Plateia

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura. Zajmujemy się również rynkiem edukacyjnym. APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce. Pracownicy APLIKOMu są autorami wielu publikacji prasowych, podręczników, szkoleń oraz współtwórcami polskich wersji programów branżowych Autodesk.

Oferta APLIKOMu obejmuje:

  • oprogramowanie CAD/CAM/GIS (firmy Autodesk, specjalistyczne aplikacje branżowe, programy do edycji zeskanowanej dokumentacji i inne),
  • komputery i sprzęt peryferyjny (m.in. drukarki i skanery wielkoformatowe),
  • eksperckie usługi inżynierskie - szkolenia podstawowe i dedykowane do potrzeb klienta, konsultacje merytoryczne, wdrożenia, opiekę nad systemem, serwis.

Poszczególne elementy oferty APLIKOMu mogą znaleźć zastosowanie wszędzie tam gdzie powstaje lub jest przetwarzana projektowa dokumentacja elektroniczna oraz tam gdzie potrzebne jest zarządzanie dokumentacją.

Oferta obejmuje rozwiązania dla inżynierów z następujących branż:

  • mechanika i elektrotechnika,
  • architektura i budownictwo,
  • GIS i infrastruktura,
  • technologie rastrowe. 

APLIKOM wyróżnia przede wszystkim:

  • olbrzymia, często unikalna wiedza i doświadczenie Product Managerów,
  • autorskie aplikacje specjalistyczne - APLIKOM zapewnia klientom m. in. możliwość przygotowania dedykowanych aplikacji CAD,
  • specjalistyczne szkolenia CADowskie, eksperckie usługi inżynierskie.
 

APLIKOM Sp. z o.o.

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 137
tel: +48 42 288 16 00
www.aplikom.com.pl

INDALO Public Relations

Małgorzata Błachnio
komórka: 509 047 721
malgorzata.blachnio@indalo.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »