Technologie » Internet

Płatności PayU dla kandydatów na studia na UAM

Płatności PayU dla kandydatów na studia na UAM
Zobacz więcej zdjęć »
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu udostępnił płatności online w systemie internetowej rekrutacji. Kandydaci na studia mogą dokonać opłaty rekrutacyjnej szybkim e-przelewem lub kartą płatniczą i uzyskać potwierdzenie transakcji w kilka sekund. Za płatności internetowe odpowiada PayU.Szybkie e-płatności PayU w systemie rejestracji kandydatów na poznańskim UAM to znaczący krok w stronę nowoczesnego szkolnictwa wyższego. Dzięki takiemu usprawnieniu kandydaci na studia unikną długiego księgowania opłaty rekrutacyjnej – czas oczekiwania na potwierdzenie dyspozycji środków w ramach tradycyjnego przelewu bankowego wynosi od 1 do 3 dni,  przy zleceniu przelewu na poczcie nawet od 3 do 5 dni, a w przypadku e-przelewu czy płatności kartą online jest to tylko kilka-kilkadziesiąt sekund.

Wybierając szybki e-przelew, najpopularniejszą obecnie metodę płatności internetowych w Polsce, nie trzeba nawet wypełniać formularza na stronie banku, wszystko uzupełnia się automatycznie i eliminuje tym samym ryzyko popełnienia jakiegokolwiek błędu. Aby zlecić płatność wystarczy zatwierdzić przelew jednym kliknięciem – informuje Michał Kubacki, Key Account Manager, PayU SA.

Kandydaci na studia na UAM zgłaszają się za pośrednictwem internetowego systemu rejestracji. Po utworzeniu indywidualnego konta należy zapisać się na konkretny kierunek studiów wybierając spośród oferty kilkunastu Wydziałów Uniwersytetu. Kolejny krok to uiszczenie opłaty rekrutacyjnej – do wyboru jest płatność tradycyjnym przelewem bankowym oraz szybkie płatności realizowane przez PayU: karta płatnicza (Visa, Mastercard) lub  e-przelew, tzw. pay by link. 

Udostepnienie kandydatom systemu płatności internetowych znacząco oszczędza czas nie tylko przyszłych studentów, ale również naszych pracowników. Dzięki natychmiastowemu potwierdzeniu dyspozycji środków, kandydat może od razu przypisać opłatę do wybranego przez siebie kierunku studiów, bez oczekiwania na potwierdzenie ze strony banku – mówi Dominika Narożna, rzecznik prasowy UAM.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »