Firma » Bankowość

Plebiscyt: „Najciekawsze Logo Banku 2012”

W ostatnich dniach ruszył plebiscyt na „Najciekawsze Logo Banku 2012” organizowany przez Banking-Magazine.

„Najciekawsze Logo Banku 2012" to pierwsza edycja akcji, mającej na celu wyłonienie znaku graficznego banku, charakteryzującego się najbardziej przejrzystym przekazem oraz ciekawą formą graficzną dla potencjalnego odbiorcy. Wyboru dokona kapituła złożona z osobowości reprezentujących różne środowiska, począwszy od dziennikarzy prasowych, radiowych, analityków finansowych, jak również ludzi działających w segmencie dziedzin około bankowych, czyli serwisów internetowych o tematyce finansowej czy agencji PR do osób zajmujących się obrotem wierzytelnościami, czyli mającymi do czynienia z szerokim spektrum działalności tych instytucji. Ma to dać świadectwo bardzo obiektywnej oceny reprezentowanych w konkursie marek.
W plebiscycie bierze udział 36 logotypów Instytucji Bankowych działających w naszym kraju. Pełna lista dostępna jest w tym miejscu: http://banking-magazine.pl/wp-content/uploads/2012/06/Loga-bank%C3%B3w.jpg
Wśród najważniejszych kryteriów, według których zostaną ocenione loga banków są głównie czytelność samego znaku dla potencjalnych odbiorców oraz ciekawa koncepcja graficzna. W polskim sektorze bankowym funkcjonuje wiele logotypów instytucji finansowych. W małym znaku graficznym musi zawierać się ich cały przekaz. Dobre logo powinno być przejrzyste, nieskomplikowane i przekazywać najważniejsze, z punktu widzenia klienta, cechy przedsiębiorstwa. Z drugiej strony musi przekazywać idee, być ponadczasowe i funkcjonalne. Szczególnie trudno jest uzyskać taki efekt w branży finansowej.
Wyniki plebiscytu oraz jego laureatów poznamy 2 lipca br. Wówczas to zwycięzcy zostaną uhonorowani przygotowanymi na tą okazję specjalnymi statuetkami.
Partnerami plebiscytu są: EGB Investments S.A., GutPR, Manager - Magazyn kadry zarządzającej, agencja prasowa Artivia, finansosfera.pl, structus.pl, forumphoto.pl
Organizatorem jest Banking-Magazine.pl
Kontakt dla mediów: Rafał Tomkowicz +48 784 007 080Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »