Technologie » AGD - RTV

Plusy korzystania z tabletu

Plusy korzystania z tabletu
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli ciężko jest ci dotrzymać postanowień noworocznych, to tablet może okazać się niezbędnym pomocnikiem w tej kwestii. Przydatne aplikacje mobilne sprawią, że zaplanowane wyzwania nie będą takie trudne.

W tym roku postanowiłeś zapisać się na dodatkowy kurs językowy lub inne zajęcia? Mobilny kalendarz w tablecie pomoże ci wszystko zaplanować, a przydatne aplikacje nauczą cię nowych słówek. Twoim planem jest oszczędzanie? Planuj swoje wydatki w aplikacji mobilnej, która w przejrzysty sposób pozwoli ci kontrolować twój portfel. Masz zamiar poprawić kondycję i zrzucić parę kilogramów? Aplikacje na tablecie podsuną dietetyczne przepisy i zaplanują twój trening.

 

Tablet jest urządzeniem, które także świetnie sprawdza się w sytuacjach biznesowych – można na nim zapisać notatki, przechowywać slajdy, robić zdjęcia podczas prezentacji. W dodatku jest lekki i wygodny, jego niewielkie rozmiary i waga pozwalają go zabrać wszędzie. „Tablet, to urządzenie, które łatwo można przenosić, Nie wymaga targania ze sobą torby z dużym i nieporęcznym zasilaczem. Dlatego korzystamy z tych urządzeń coraz częściej do zadań zastrzeżonych wcześniej do laptopów i desktopów. Nie tylko wykorzystujemy je do tego, do czego zostały pierwotnie zaprojektowane, czyli do konsumowania treści z Internetu, ale również bardzo często do gier , oglądania filmów w podróży i wreszcie w połączniu z klawiaturą, do pracy” – mówi Artur Makowski Country Manager marki Belkin.

 

Dodatkowo możemy spersonalizować nasz tablet poprzez dopasowanie etui w wyrazistym kolorze - marka Belkin wprowadziła etui m.in. w kolorze gumy balonowej, fioletu i czerwieni, a także w eleganckiej czerni oraz bieli. Etui ma funkcję nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim ma za zadanie chronić nasz tablet przed uszkodzeniami. Artur Makowski Country Manager marki Belkin podkreśla, iż etui jest niezbędne do zadbania o sprzęt, co jest zwykłą koniecznością wynikającą ze specyfiki korzystania z tabletu. Dobrze dopasowane etui uchroni tablet przed zarysowaniami, kurzem i wstrząsami, co pozwoli nam dłużej cieszyć się naszym urządzeniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »