Dom » Budownictwo

Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit Produktem Przyjaznym dla Mojego Domu

Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit Produktem Przyjaznym  dla Mojego Domu
Zobacz więcej zdjęć »
Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit otrzymał zaszczytny tytuł Produkt Przyjazny dla Mojego Domu. Kapituła konkursu doceniła jakość produktu, doskonałe parametry techniczne, a także walory estetyczne.

Plebiscyt organizowane przez redakcję Poradnika Budowlanego Mój Dom ma na celu stworzenie grupy materiałów budowlanych najwyższej jakości i godnych zaufania dla inwestorów.
Kapituła konkursu Produkt Przyjazny dla Mojego Domu rokrocznie nagradza materiały z branży wykończeniowo-budowlanej wyróżniające się niezwykłymi parametrami technicznymi oraz wysoką jakością komponentów. W tegorocznej edycji doceniono płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit. Jury uzasadniło swój wybór optymalnym połączeniem jakości oraz wysokich parametrów technicznych. „Nagroda Poradnika Budowlanego Mój Dom cieszy tym bardziej, że jest przyznawana przez ekspertów z branży budowlanej. Oznacza to, zatem, że nasze materiały wyróżniają się jakością i są chętnie wykorzystywane przez inwestorów. Tytuł ten motywuje nas do jeszcze większej dbałości o klasę produktów sygnowanych marką Baumit"- komentuje Aleksandra Gilewska - Manager ds. marketingu z firmy Baumit.
Płynny jastrych Alpha 2000 firmy Baumit przeznaczony jest do wykonywania podkładów podłogowych związanych z podłożem i na warstwach izolacji termicznej. Gotowa masa tworzy równe i nośne podłoża pod wszelkiego rodzaju posadzki - płytki ceramiczne, wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, parkiety oraz panele podłogowe. Jedną w ważniejszych cech mieszanki Alpha 2000 firmy Baumit jest dobre przewodzenie ciepła i niski skurcz, dlatego idealnie nadaje się na ogrzewania podłogowe. Dzięki unikalnym właściwościom powstałym w wyniku zastosowania spoiwa alpha, w porównaniu z tradycyjnymi wylewkami cementowymi, przynosi wymierne oszczędności energii oraz stwarza możliwość efektywnego sterowania ogrzewaniem. Warto zaznaczyć, że produkt ten znacznie skraca czas robót. Wykonany jastrych nadaje się do chodzenia już po 24 godzinach. Z kolei po 3 dniach od nałożenia, podłogę można obciążać, a po 7 dniach uruchamiać ogrzewanie podłogowe.
www.baumit.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »